Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ševics-Mikelševičs/Krasts izcīna uzvaru PJČ kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucēji Eduards Ševics-Mikelševičs un Lukass Krasts sestdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja pirmo vietu pasaules junioru čempionātā (PJČ), bet komandu stafetē Latvijas vienība ieņēma trešo vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas divnieks bija otrajā vietā pēc pirmā brauciena, taču otrajā braucienā izdevās uzlabot rezultātu, divu braucienu summā finišējot minūtē un 35,987 sekundēs.

Otro vietu ieņēma austriešu duets Jurijs Gats/Rikardo Šepfs, kuri bija par 0,324 sekundēm lēnāki nekā latvieši, bet labāko trijnieku noslēdza Vācijas divnieks Morics Jēgers/Valentīns Šteidte, zaudējot uzvarētājiem 0,405 sekundes.

Vēl viens Latvijas divnieks Jānis Gruzdulis un Uldis Jakseboga ierindojās 11.vietā, bet vēl par pozīciju zemāk bija Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns, zaudējot uzvarētājiem attiecīgi 3,263 sekundes un 3,378 sekundes.

Startēja 15 divnieku ekipāžas.

Savukārt komandu stafetē ātrākā bija Vācijas vienība, kas finišēja divās minūtēs un 25,617 sekundēs, bet otro vietu ieņēma Krievijas komanda, kas uzvarētājiem zaudēja 0,272 sekundes.

Latvijas komanda, kuras sastāvā startēja Zane Kaluma, Kaspars Rinks un Ševics-Mikelševičs/Krasts, vāciešiem piekāpās 0,558 sekundes.

Interviju ar jauno sportistu lasi – Kamaniņu sportam atdod sevi visu (2020.gads)