Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Apē notiks ziemas motokrosa un skijoringa sezonas atklāšana

Foto: www.lamsf.lv

Pēc divām “klusākām” ziemas sezonām, šogad ziemas motokross ir atgriezies. “Esam priecīgi paziņot par Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) sadarbības uzsākšanu ar Latvijas Skijoringa federāciju (LSF). LSF uz sadarbības līguma pamata ar LaMSF rīkos ziemas motokrosu, tam paralēli notiks skijoringa sacensības. Šo abu disciplīnu galvenais posmu organizators ir Latvijas Skijoringa federācija. Šogad ziemas motokross konceptuāli būs tāds pats, kā iepriekšējos gadus – klases nemainīsies, taču jāņem vērā organizatora lēmums par to, kā tās sacensību dienā tiks apvienotas,” vēsta LaMSF pārstāve Luīze Vīksna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sportisti atkal varēs cīnīties par ziemas motokrosa čempiona tituliem un arī piedalīties skijoringa sacensībās. Ziemas motokrosa sacensību posmi tiks aizvadīti, ievērojot LaMSF motokrosa komsijas izstrādāto ziemas motokrosa nolikumu 2022.

LSF prezidents Ainārs Vilciņš pastāstīja, ka 2022. gada ziemas sezona būs interesanta. “Rīta cēlienā notiks skijorings, bet dienas otrajā pusē ziemas motokross. Šajos posmos piedalīsies Latvijas Motosporta federācijas un Latvijas Skijoringa federācijas dalībnieki. Sacensību norise būs precīzi tāda pati, kāda tā bija iepriekš – būs gan skijorings, gan motokross. Pašreiz lielākā problēma ir mainīgie laikapstākļi, bet ceru, ka Latgales pusē sniega kārta būs noturīga un viss būs kārtībā. Ja gadījumā, kas mainīsies, tad mēs plānojam startēt arī Kurzemē. Kalendārais plāns ir tapis. Dotajā brīdī ir plānoti 8 vai 9 ziemas pasākumi. Izmantosim visu, ko daba un iespējas mums sniegs. Ziemā dienas garums ir krietni īsāks kā vasarā, tāpēc sacensības notiks “dzīvajā rindā” pēc kārtas. Skijoringa braucējiem būs iespēja piedalīties arī motokrosā un otrādi. Diena būs interesanta. Viss, kas ir saistīts ar sacensību klasēm – meklēt sacensību nolikumā. Esiet gaidīti sacensībās un visiem veiksmīgus startus 2022. gada ziemas motokrosā un skijoringā! Uz tikšanos trasē,” tā Ainārs Vilciņš.

Sacensību provizoriskais kalendārs ziemas motokrosā un skijoringā 2022:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. Ape 22. janvāris
  2. Rēzekne 29. janvāris
  3. Zorģi 5. februāris
  4. Gulbene 12. februāris
  5. Alūksne 19. februāris
  6. Bauska 26. februāris

*Datumi un norises vietas var būt mainītas.

Skijoringa reģistrācija: sacensību rītā pasākuma norises vietā no plkst. 7.30. Pirmais starts plkst. 10.00.

Ziemas motokrosa reģistrācija: sacensību rītā pasākuma norises vietā pēc plkst. 10.00.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.