Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sandra Buliņa debitē Pasaules kausa posmā

Oberhofā (Vācija)  Latvijas izlases līdere Baiba Bendika piektdien Vācijā Pasaules kausa piektajā posmā biatlonā sprintā ieņēma 38. vietu, Sanita Buliņa ierindojās 88. un Sandra Buliņa 94. vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sanita Buliņa, kura trasē devās ar 64. numuru, pirmajā šautuvē kļūdījās divreiz, otrajā garām mērķiem raidīja trīs pirmās lodes, ieņemot 88. vietu ar triju minūšu un 43,2 sekunžu atpalicību no uzvarētājas.

Tikmēr Sandra Buliņa savā debijā Pasaules kausa posmos trasē devās ar 101. numuru. Viņa kļūdījās pirmajā šāvienā guļus, bet stāvus šaušanā vēl viens mērķis palika neaizvērts. Tas ļāva viņai ierindoties 94. vietā četras minūtes un 0,8 sekundes aiz uzvarētājas.

Uzvaru izcīnīja norvēģiete Marte Ulsbū Reiselanne, kas vienreiz kļūdījās šautuvē un finišēja pēc 23 minūtēm un 30,1 sekundes. Sacensībās piedalījās 104 biatlonistes.

Pirmā posma sprintā Bendika izcīnīja 14.vietu, Buliņa finišēja 88.pozīcijā, otrajā posmā Buliņa apsteidza Bendiku, ierindojoties attiecīgi 73. un 104.vietā, trešajā posmā Bendika sasniedza labāko rezultātu šīs sezonas Pasaules kausa sacensībās, ierindojoties devītajā vietā, kamēr Buliņa ieņēma 98.vietu. Ceturtajā posmā Francijā Bendika ieņēma 78., bet Buliņa – 90.vietu.

Savukārt Sandrai Buliņai šī bija debija Pasaules kausa mačos.

Jauno gadu sportisti iesāk ar diviem Pasaules kausa posmiem Vācijā – Oberhofā un Rūpoldingā, janvāra vidū sacenšoties Itālijā – Antholcā-Anterselvā. Februārī olimpiskās spēles uzņems Pekina, bet mēneša beigās sāksies posms Kontiolahti, pēc tam pirmoreiz Pasaules kausa posmam notiekot Otepē trasē Igaunijā. Sezona tradicionāli noslēgsies Oslo.