Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rastorgujevs sacensību apritē atgriežas ar piekto vietu Baltijas kausa posmā

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien sacensību apritē pēc diskvalifikācijas atgriezās ar izcīnītu piekto vietu vasaras biatlona Baltijas kausa sacensībās sprintā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) pagājušā gada septembrī par antidopinga noteikumu pārkāpumu – neatrašanos noteiktajā vietā trīs reizes gada laikā – piesprieda Rastorgujevam 18 mēnešu diskvalifikāciju, kas noslēdzās 11.septembrī.

Otepē notiekošā Baltijas kausa pirmā posma desmit kilometru sprintā Rastorgujevs mēroja četrus soda apļus, finišēdams 25 minūtēs un 32 sekundēs. Sacensību uzvarētājam Renē Zahnam no Igaunijas, kurš ugunslīnijā bija nekļūdīgs, viņš zaudēja vienu minūti un 21 sekundi.

Gandrīz 20 sekundes Rastorgujevam zaudēja un sesto vietu ieņēma šautuvē vienu kļūdu pieļāvušais Edgars Mise, bet no otrās līdz ceturtajai vietai bija lietuvieši Vītauts Stroļa, Maksims Fomins un Karols Dombrovskis. Vēl no Latvijas biatlonistiem Aleksandrs Patrijuks bija 12., bet Gints Lūsis – 18. starp 22 sportistiem.

Svētdien paredzētas sacensības ar kopēju startu.