Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rastorgujevs ar gandrīz teicamu šaušanu izcīna septīto vietu Pasaules kausa 20 kilometru individuālajā distancē

Latvijas biatlonists alūksnietis Andrejs Rastorgujevs trešdien Rūpoldingā, Vācijā, izcīnīja septīto vietu Pasaules kausa piektā posma 20 kilometru individuālajā distancē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rastorgujevs ugunslīnijā kļūdījās tikai vienā no 20 šāvieniem, neaizverot mērķi ceturtajā šaušanā stāvus. Sacensību uzvarētājam Jūhanesam Tīngnesam Bē no Norvēģijas viņš zaudēja vienu minūti un 21,6 sekundes un trasē uzrādīja 11. ātrāko soli. Šaujot nekļūdīgi, Rastorgujevs būtu izcīnījis bronzas godalgu, taču trešdien parādītais sniegums ļaus viņam svētdien startēt sacensībās ar kopēju startu.

Bē ar divām soda minūtēm finišēja 48 minūtēs un 48,4 sekundēs. Otro vietu izcīnījušais viņa Vetle Šostads Kristiansens šautuvē kļūdījās vienu reizi un zaudēja 9,9 sekundes, bet nekļūdīgi šāvušais Slovēnijas biatlonists Jakovs Faks atpalika 29,3 sekundes.

Labākais sasniegums šajā disciplīnā Rastorgujevam ir 2012./2013.gada sezonā Sočos sasniegtā ceturtā vieta.

Ceturtdien norisināsies 15 kilometru “klasika” sievietēm, piektdien notiks 4×7,5 kilometru stafete vīriešiem, sestdien – 4×6 kilometru stafete sievietēm, bet svētdien posms tiks noslēgts ar sacensībām ar kopēju startu.

Sestais Pasaules kausa posms nākamnedēļ notiks Itālijas trasē Antholcā, bet noslēdzošais no desmit Pasaules kausa sacensību posmiem paredzēts marta vidū Oslo. Pasaules meistarsacīkstes no 6. līdz 19.februārim uzņems Oberhofa Vācijā.