Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Līkloči papardēs 2021” būs

Priecīga vēsts visiem velobraukšanas faniem – tradicionālais velobrauciens “Līkloči papardēs 2021” būs, bet tādā pašā formātā kā pagājušajā gadā. Ilzenes “līkloči” šogad svinēs jau pilngadības svētkus – 18. jubileju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērn savu rezultātu reģistrēja 87 dalībnieki, ātrākais bija alūksnietis Rolands Zarītis. Organizatori aicina piedalīties visus velo entuziastus – gan pašus, gan kopā ar draugiem un ģimenēm, svarīgākais nav tikai rezultāts, bet forša un veselīga brīvā laika pavadīšana.

“Neziņa mums, organizatoriem, par to, kādas būs atļaujas amatiersacensībām, lika pieņemt lēmumu, ka šogad tās aizvadīsim tāpat kā pērn, bez kopēja starta. Lai normāli sarīkotu sacensības, ir vajadzīgs mēnesis, gatavojot distances, medaļas, balvas, uzrunājot sponsorus un visu saplānotu,” stāsta sacensību “tēvs” Viesturs Kazainis.

Viņš atklāj, ka šogad trase būs tāda pati kā pērn. Aptuveni 12 kilometru aplis, starts un finišs būs turpat pie Ilzenes centra “Dailes” ar marķētu distanci. Velobrauciens notiek jebkurā ērtā laikā no 23. jūnija pulksten 10.00 līdz 24. jūnija pulksten 21.00. Rezultātu katrs dalībnieks fiksē ar savu viedierīces aplikāciju – telefonu un pulksteni, veikto maršrutu un rezultātu atsūtot organizatoriem. Organizatori ir ļoti priecīgi un pārsteigti, ka pagājušajā gadā bija tik daudz dalībnieku, aicina izbaudīt braucienu un šogad sportisko sezonu sākt šeit. Brauciena mērķis pirmsākumos un tagad nav profesionālas sacensības, bet ieinteresēt pēc iespējas vairāk cilvēku pievērsties riteņbraukšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

V. Kazainis stāsta: “Parasti jau lielākā daļa dalībnieku ierodas 23. datumā, bet, ja kādam citādi plāni, tad ir iespēja visu dienu 24. jūnijā. Iepriekšējos gados mums bija vairākas distances un grupas, sporta klase veica divus apļus. Jāuzsver, ka šogad jāveic būs viens aplis visiem un jāatsūta mums savs rezultāts.”

Lai būtu motivācija piedalīties un sacensties, organizatori būs sarūpējuši balviņas. Balva būs ātrākajam dalībniekam, kurš uzrādīs labāko rezultātu. Vēl divas balvas organizatori pasniegs pēc saviem ieskatiem, interesantākajam tērpam vai ģimenei, sarūpējot mazus pārsteigumus. Būs arī tradicionālā balva no “Pirts baudas”, laimētāju izvēlēsies paši īpašnieki. Velobrauciena organizatori cenšas katru gadu izdomāt kaut ko jaunu un interesantu.

“Protams, distanci var veikt vairākas reizes un atsūtīt labāko rezultātu, bet diez vai jums ar 10. reizi izdosies uzlabot savu sniegumu,” smejas V. Kazainis un uzsver, ka jāievēro valstī esošie ierobežojumi attiecībā par “Covid-19”, tāpēc nebūs ēdināšanas. “Distance vedīs ne tikai pa lauku un meža ceļiem, bet arī pa koplietošanas ceļiem, tādēļ obligāti jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Būs izliktas zīmes, tomēr katram jābūt uzmanīgam, jāatbild par savu drošību. Obligāti jālieto aizsargķiveres,” norāda V. Kazainis. Viņš saka paldies par atbalstu Alūksnes novada pašvaldībai un Ilzenes pagasta pārvaldei, visiem iesaistītajiem, kuri palīdz šīm sacensībām būt, solot, ka uz 20 gadu jubileju gan būs lielākas un vērienīgākas sacensības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālākā informācija un nolikums “Līkloči papardēs” atrodami “Facebook.com” lapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.