Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bendikai 20.vieta Pasaules kausa posma biatlonā iedzīšanas sacensībās

Baiba Bendika sestdien Pokļukā Pasaules kausa sacensībās biatlonāieņēma 20.vietu iedzīšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bendika vienreiz kļūdījās otrajā šaušanā, finišējot divas minūtes un 10,4 sekundes aiz uzvarētājas zviedrietes Elvīras Ēberjas, kura šautuvē nekļūdījās ne reizi.

Otrā finišēja Itālijas sportiste Doroteja Vīrere, kura ar vienu soda apli no uzvarētājas atpalika par 17,6 sekundēm, bet trešā bija francūziete Žilija Simona, kura ar divām kļūdām šautuvē Ēberjai zaudēja 22,4 sekundes.

Ceturtā finišēja slovākiete Paulīna Bātovska Fialkova, piektā – čehiete Mārketa Davidova un sestā – zviedriete Linna Pēšone.

Bendika šosezon Kontiolahti ieņēma 31.vietu, Hohfilcenē ierindojās 53.pozīcijā, bet Anesī-Legrānā Bornānā finišēja 37.vietā.

Pasaules kausa vērtējumā iedzīšanā līdere ar 300 punktiem ir francūziete Žilija Simona. Elvīra Ēberja sakrājusi 290, bet Vīrere – 223 punktus.

Bendika ar 35 punktiem ieņem 37.vietu.

Arī kopvērtējumā līdere ar 606 punktiem ir Simona, otro vietu ieņem Elvīra Ēberja ar 575 punktiem, bet labāko trijnieku noslēdz Vācijas pārstāve Denīze Hermane-Vika ar 432 punktiem.

Bendika ar 88 punktiem ierindojas 33.vietā.

Piektdien sprinta sacensībās Bendika, nopelnot trīs soda apļus, izcīnīja 37.vietu, kamēr Latvijas sportistes labākais sasniegums šosezon sprintā līdz šim bija 21.vieta.

Plkst.15.45 paredzētas 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības vīriešiem, kuras tiešraidē varēs redzēt Latvijas Televīzijas 7.kanālā.

Svētdien posms noslēgsies ar sacensībām jauktajās stafetēs, kurās paredzēta arī Latvijas biatlonistu dalība. Pirms nākamā posma Latvijas izlasei, iespējams, pievienosies vēl viens biatlonists un biatloniste, lai Rūpoldingā varētu startēt ar abām stafetes komandām.

Piektais Pasaules kausa posms notiks nākamnedēļ Vācijas trasē Rūpoldingā. Noslēdzošais no desmit Pasaules kausa sacensību posmiem paredzēts martā Oslo, bet pasaules meistarsacīkstes no 6. līdz 19.februārim uzņems Oberhofa Vācijā.