Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

4. maijā – Brīvības skrējiens un Brīvības gājiens jau otro gadu kopā, bet attālināti

Foto: Ghetto Games

Viens no šī gada attālinātajiem “Ghetto Games” highlight pasākumiem – Brīvības skrējiens un Brīvības gājiens, norisināsies šī gada 4. maijā, katram dalībniekam veicot sev piemērotāko distanci. Labākie dalībnieki tiks pie balvas, pārējiem būs iespēja iegādāties piemiņas balvu. Svarīgākais atcerēties trīs noteikumus – viena aktivitāte dienā bez atpūtas pauzēm, jebkurā vietā pasaulē, vēsta “Ghetto Games” pārstāve Inese Tītmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vairāk kā gadu katrs sportojam attālināti un arī šogad, otro gadu pēc kārtas, 4. maija Brīvības skrējiens un pirmo gadu Brīvības gājiens norisināsies kopā, bet attālināti, katram savā apkārtnē. “Ghetto Games” aicina dalībniekus izvēlēties sev ērtāko distanci skriešanā – 3, 5, 10, 21 vai 42 km, bet iešanā nav distances ierobežojumu.

Šogad dalībnieki var skrējiena laikā arī pārdomāt par distances ga rumu un sportiskā gara ietekmē noskriet vairāk. Piemēram, var izvēlēties 3 km, bet veikt 5km, pēc skrējiena nomainīt izvēlēto distanci un rezultāts skaitīsies jaunajā reģistrētajā distancē. Pretēji gan tas nestrādās – kādai distancei dalībnieks piesakās, tik arī ir minimālais distances garums, kurš jāveic, citādi rezultāts netiks ieskaitīts.

Gājiena dalībniekiem nav distances ierobežojumu – jāiet sev ērtākā distance, ņemot vērā savas fiziskās spējas vai jāizaicina sevi jauniem mērķiem. Šo sacensību dalībnieki tiks sadalīti četrās vecuma grupās (U16, U30, U50, U50+) un katrā apbalvos sportistu, kurš nogājis garāko distanci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgi, ka dalībnieks visu laiku ir kustībā un distanci veic bez atpūtas pauzēm, jo tiks ņemts vērā kopējais aktivitātes laiks. Brīvības skrējiens un Brīvības gājiens norisinās visu dienu un katrs var veikt distanci sev ērtākajā laikā. Oficiālais sacensību starts ir plkst. 10:00 no rīta pēc Latvijas laika.  Pozitīvi, ka ir cilvēki, kuriem patīk skriet vairākas reizes dienā, bet šoreiz skriešanas sacensībās tiks ņemta vērā tikai pirmā veiktā aktivitāte. Pārējās aktivitātes var veikt “Ghetto Games” izaicinājumā #ForFun, kuram var reģistrēties distantrace.com/ghetto mājaslapā. Gājēju rezultāts skaitīsies kopā no visām iešanas aktivitātēm, visas dienas garumā.

Dalība arī šajā pasākumā, kā pārējos #ForFun projektos būs bez maksas un reģistrācija jāveic tieši tajā pašā distantrace.com/ghetto mājaslapā. Skriešanā katras distances sportiskākā sieviete un ātrākais vīrietis tiks apbalvoti, tāpat arī gājienā, katrā vecuma grupā, izturīgākais sportists tiks apbalvots. Tomēr arī pārējiem būs iespēja atcerēties šīs sacensības, iegādājoties piemiņas balvas.

Tā kā šis ir attālinātais pasākums, aicinām pieteikties cilvēkus arī no citām valstīm, jo attālināti varam būt vienoti visā pasaulē, kā tas bija jau 2020. gada Brīvības skrējienā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.