Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ziemera senioriem svarīgi pulcēties un būt aktīviem

Februāra sākumā Ziemera pagasta seniori tikās pasākumā “Neturi sveci zem pūra”, lai kopā lietu sveces, uzzinātu par Sveču dienas tradīcijām, spēlētu galda spēles un vienkārši pabūtu kopā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemera pagasta pensionāru kopas vadītāja Ilze Kaktiņa pastāstīja, ka pasākumā seniori jūtas kā liela un draudzīga ģimene. “Mums ir šī kopības sajūta, un šoreiz tikāmies Sveču dienas noskaņās, bet martā tiksimies adīto cimdu noskaņās. Pasākuma laikā ikviens Ziemera pagasta seniors aicināts atnest savus rakstainos pūra cimdus. Aplūkosim tos un runāsim par rakstu veidošanu,” teic I. Kaktiņa. Viņa aicina pievienoties ikvienu pagasta pensionāru.

Kopumā senioru pasākumu bijušajās Māriņkalna pasta telpās apmeklēja 11 seniori. Arī turpmākās tikšanās noritēs šajās telpās. “Var just, ka seniori ir sailgojušies tikties klātienē un pandēmijas laiks bijis grūts, jo senioru paaudzei ir ļoti svarīga kopā būšana. Jaunībā viņi gāja uz ballēm, tikās kopā dažādās sanākšanās, un netraucēja ne iesnas, ne klepus, tāpēc pandēmijas laikā bija grūti saprast, kā slimība var tik ļoti apstādināt visu šāda veida komunikāciju,” atzīst I. Kaktiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.