Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ziemera pagastā būs auto orientēšanās

Ziemera pagastā 22. janvārī pirmo reizi norisināsies auto orientēšanās sacensības. Tā ir iespēja ikvienam interesentam iepazīt Ziemera pagastu neierastā veidā. Sacensības būs aizraujošs piedzīvojums gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību starts paredzēts pie Māriņkalna tautas nama pulksten 9.00, kad komandas saņems spēles komplektu ar karti un citiem piederumiem, kas būs nepieciešami auto orientēšanās norisei. Maršruts komandām jāveic un atbilžu lapas jāiesniedz līdz pulksten 13.00 Ziemeru pamatskolas sporta laukumā, kur 13.30 paredzēta labāko komandu apbalvošana. Jau no 12.00 stadionā notiks dažādas aktivitātes, kā arī visus dalībniekus gaidīs silta zupa.

Iepriekš jāpiesakās

Māriņkalna tautas nama vadītāja Linda Āle stāsta, ka dalībniekiem ierobežojumu nav. Vienīgais noteikums – dalībai pasākumā nepieciešams derīgs “Covid-19” sertifikāts, kas būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Tas nepieciešams pasākuma noslēguma daļai, kas norisināsies Ziemeru pamatskolas stadionā. Komandu sastāvā drīkst būt arī bērni – uzdevumi būs aizraujoši arī ģimenēm. Bērni līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta piedalās pasākumā pieaugušā pavadībā, kuram ir sertifikāts. Komandām dalība auto orientēšanās sacensībām jāpiesaka līdz 17. janvārim, rakstot vai zvanot uz tālruni 26413370. Sacensībās varēs piedalīties tikai tās komandas, kuras iepriekš pieteiksies. Ja atsaucība būs maza, tad pasākumu atcels, tādēļ L. Āle aicina būt atsaucīgiem un pieteikties laikus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zināms, ka dalībniekiem būs jāpiestāj 15 kontrolpunktos pagasta teritorijā. Auto orientēšanās laikā dalībnieki paviesosies dažādās Ziemera pagasta vietās gan šobrīd nozīmīgās, gan vēsturiskās vietās. “Uzdevumi būs dažādi, lai visu vecumu dalībniekiem būtu interesanti. Ļoti priecājos, ka pasākumā iesaistās arī pagasta tūrisma objektu īpašnieki, piemēram, Ziemeru muižā dalībniekiem piedāvāts piedalīties baronu iecienītā sporta izklaidē. Aicinu visiem būt vērīgiem, jo dažos kontrolpunktos būs apslēptas slepenā ziņojuma daļas, kas dos papildu punktus pie kopējā punktu skaita,”saka L. Āle. Ja pirmās sacensības noritēs veiksmīgi, tad tas varētu kļūt par tradīciju Ziemera pagastā.

L. Āle atgādina, ka ārā ir ziema, tādēļ aicina sacensību dalībniekiem izvēlēties laika apstākļiem piemērotu braukšanas manieri un ātrumu.

Ņem vērā!
Komandā vismaz vienam dalībniekam jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu un ar derīgu transporta līdzekļa vadītāja apliecību, pārējiem komandas dalībniekiem vecuma ierobežojuma nav.
Komandas distancē dodas pasažieru automašīnā. Transporta līdzeklim jāatbilst visām
tehniskajām prasībām, jābūt OCTA un derīgai tehniskajai apskatei.
Auto orientēšanās dalībniekiem obligāti jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Par personīgo drošību atbild paši dalībnieki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.