Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zemessargi palīdz atjaunot bērnu rotaļu laukumu Jaunannā

Foto: Zemessardzes 31.kājnieku bataljona Facebook.com

Lai arī tas noticis jau aprīlī, tomēr svarīgi uzsvērt. 22.aprīlī Zemessardzes 31.kājnieku bataljona karavīri un zemessargi devās uz Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolu, lai atjaunotu bērnu rotaļu laukumu un uzlabotu tāllēkšanas vietu, tas uzsvērts Zemessardzes 31.kājnieku bataljona Facebook.com lapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Minēts, ka rotaļu laukumā izgatavota smilšu kaste mazākajiem skolēniem, tāpat rotaļlaukuma teritorija atbrīvota no liekajiem zariem un lapām, lai bērni varētu savu laiku pavadīt svaigā gaisā, sakoptā rotaļu laukumā.


Zemessardzes 30. gadadienas svinību gadu iesākot un sagaidot 4. maiju, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu , Zemessardzes vienības sakopj teritorijas un piemiņas vietas visā Latvijā, savus labos darbus veltot kā dāvanu Latvijai Zemessardzes 30. gadadienā.

Šogad 23. augustā apritēs 30 gadi kopš Zemessardzes dibināšanas. Svinību centrālais pasākums plānots 21. augustā Jelgavā ar visu Zemessardzes vienību un tehnikas vienību parādi, ja epidemioloģiskās drošības situācija to atļaus.

Zemessardze ir skaitliski lielākā Nacionālo bruņoto spēku vienība un valsts aizsardzības pamats. Zemessardze ir pārstāvēta visā Latvijā – Zemgalē, Latgalē, Vidzemē un Kurzemē. Šodien vairāk nekā 8300 pašaizliedzīgu Latvijas pilsoņu no savas pamatnodarbošanās – darba vai studijām –  brīvajā laikā jau ir apguvuši un turpina pilnveidot prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas mūsu valsts aizsardzībai. Zemessargi pilda ne tikai militārus uzdevumus, bet arī veic visai sabiedrībai svarīgus uzdevumus, piemēram, sniedz atbalstu pazudušu cilvēku meklēšanā, iznīcina sprādzienbīstamus priekšmetus, piedalās glābšanas darbos, dzēš ugunsgrēkus, novērš plūdu radītās sekas, vēstīts Zemessardzes mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.