Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zeltiņu pagasta pārvaldei Jurģi

Zeltiņu pagasta pārvalde sākusi darbu jaunās telpās – tā tagad atrodas bijušajā skolas ēkā, adresē “Skola”, kur izvietota arī Zeltiņu vēstures krātuve. Līdz ar to pašvaldība atbrīvos ēku “Strazdiņi”, kurā pagasta pārvalde atradās līdz šim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Aizvadītā gada beigās šajā jautājumā izvērtējām visus “par” un “pret”. Sākotnēji bija doma pārcelt bibliotēku, bet nolēmām to nedarīt, jo iedzīvotājiem pašreizējā bibliotēkas atrašanās vieta “Tērcēs” ir ierasta un ērta. Šajā ēkā pieejami vairāki pakalpojumi vienuviet – bibliotēka, pasts, ģimenes ārsts, un iestādes ir savstarpēji salāgojušas darba laiku, lai tas būtu iedzīvotājiem izdevīgi. Tādēļ pieņēmām lēmumu, ka no pagastmājas, kur ikdienā strādā faktiski tikai divi cilvēki – pārvaldes vadītāja un sociālais darbinieks – pārcelsimies uz bijušas skolas ēku, un pagasta pārvaldes ēku pašvaldībai rosināsim virzīt atsavināšanai,” stāsta Zeltiņu pagasta pārvaldes vadītāja Elita Laiva. Pēc viņas rīcībā esošās informācijas, par bijušās pagastmājas iegādi ir interese. “Tur ir visi priekšnosacījumi – pagasta centrs, apkure, telpas izremontētas, lai ēka labi turpinātu kalpot nākamajiem saimniekiem,” saka E. Laiva.

Jaunajā vietā, Zeltiņu pagasta “Skolā”, veikti pārkārtošanās darbi tā, lai pagasta pārvalde un īpaši sociālais darbinieks varētu atrasties divstāvu ēkas 1. stāvā un tur ērti pieņemt apmeklētājus. Īstenots arī neliels kosmētiskais remonts. “Tas ir saimniecisks lēmums. Ietaupīsies līdzekļi gan par līdzšinējās ēkas apsaimniekošanu, teritorijas kopšanu un tamlīdzīgi. Tagad viss būs vienuviet,” vērtē E. Laiva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.