Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

VKKF pieņem pieteikumus četros mērķprogrammu konkursos

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) līdz 28.februārim pieņems pieteikumus mērķprogrammu konkursos “”Latvijas valsts mežu” atbalsts koru un tautas deju tradīcijas attīstībai”, “Mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu ražošana”, “Neakadēmiskās mūzikas atbalsts” un “Latviešu oriģinālmūzika”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā aģentūru LETA informēja VKKF pārstāve Jana Vērdiņa, mērķprogrammas “”Latvijas valsts mežu” atbalsts koru un tautas deju tradīcijas attīstībai” mērķis ir atbalstīt koru un tautas deju tradīcijas attīstību, nodrošinot prioritāru atbalstu mežu darbinieku koriem un tautas deju kolektīviem, koru un tautas deju kolektīvu dalību starptautiskos konkursos un festivālos, kā arī kora mūzikas ierakstu izdošanu. Mērķprogrammā pieejams finansējums ir 215 600 eiro.

Savukārt mērķprogrammas “Mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu ražošana” mērķis ir atbalstīt mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu veidošanu, lai tiktu radīti augstvērtīgi un oriģināli kino darbi, veicināta autoru profesionālā un radošā izaugsme, kā arī tiktu nodrošināta ilgtspējīga Latvijas filmu nozares attīstība. 2022.gada mērķprogrammas konkursā sadalāmais finansējums nepārsniedz 200 000 eiro.

Pēc Vērdiņas paustā, mērķprogrammas “Neakadēmiskās mūzikas atbalsts” mērķis ir stiprināt Latvijas neakadēmiskās mūzikas industrijas kā nozīmīgas radošo industriju un tautsaimniecības nozares konkurētspēju un eksportspēju, atbalstot ieiešanu ārvalstu tirgos, kā arī atbalstīt Latvijas mūzikas izpildītājus un veicināt jaunradi. 2022.gada konkursā mērķprogrammā pieejams finansējums 50 000 eiro apmērā

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt mērķprogrammas “Latviešu oriģinālmūzika” mērķis ir atbalstīt jaunu dažādu žanru un stilu oriģināldarbu radīšanu, sekmējot radošās darbības izcilību. Mērķprogrammā pieejamais finansējums sasniedz 130 000 eiro.

Informācija par projektu iesniegšanu un konkursu nolikumi pieejami VKKF mājaslapā “www.vkkf.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.