Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemē darbu sāk jauna remigrācijas koordinatore

Vidzemes reģionā darbu uzsākusi jauna koordinatore remigrācijas jautājumos – Rita Merca. Viņas pienākums būs sniegt informatīvu atbalstu remigrantiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve Zane Kaķe informē – R. Merca tiem, kuri interesējas par atgriešanos un pārcelšanos uz dzīvi atkal Latvijā (Vidzemē), izveidos personalizētos piedāvājumus, kas var skart plašu tēmu loku – nodarbinātību, pārkvalificēšanās iespējas, izglītības nodrošinājumu bērniem, latviešu valodas apguvi, sociālās garantijas, mājokļa atrašanu un kreditēšanas iespējas, saimnieciskās darbības uzsākšanu, kā arī dažādus citus sadzīves jautājumus.

R. Mercai ir ilggadēja pieredze starptautisko sakaru jomā pašvaldībās un projektu vadībā Vidzemes plānošanas reģionā. No 2008. gada R. Merca vada Ziemeļeiropas mazo pašvaldību sadarbības tīklu “Innovation Circle Network”, kur viens no darbības virzieniem ir veidot dzīvei, darbam un atpūtai pievilcīgas vietas.

“Mani vienmēr ir interesējusi Latvijas diasporas dzīve un latviskuma uzturēšana citās valstīs. Remigrācijas koordinatora darbā vēlos palīdzēt emigrācijā mītošajiem vidzemniekiem rast ceļu mājup. Ceru, ka mana palīdzība un padoms motivēs kādu pieņemt izšķirošu lēmumu – atgriezties dzimtenē. Amerikāņu politiķis un orators Les Brauns reiz teicis: “Palīdzi citiem sasniegt viņu sapņus un Tu sasniegsi savējos.”” saka R. Merca.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiem, kuri plāno vai ir jau izlēmuši atgriezties Latvijā, Vidzemē, sev nepieciešamo informāciju iespējams iegūt, sazinoties ar remigrācijas koordinatoru Vidzemē – rakstot remigracija@vidzeme.lv vai zvanot pa tālr. +371 29374285 (darbadienās no plkst. 9.00 līdz 17.00).

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.