Reklāma

Vēl arvien būs slēgtas izklaižu vietas un azartspēļu zāles

Foto: Unsplash/ attēlam ilustratīva nozīme

No šodienas līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām nākamā gada 11.janvārī klātienē iekštelpās vēl arvien būs aizliegts sniegt saimnieciskos pakalpojumus, kas saistīti ar izklaidi, azartspēlēm, derībām un atrakcijām, paredz valdībā iepriekš apstiprinātie grozījumi rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

Valsts kancelejas direktors un Operatīvās vadības grupas vadītājs Jānis Citskovkis pagājušajā nedēļā valdības sēdes laikā norādīja, ka, jau iepriekš lemjot par par “zaļo lokdaunu”, kas bija spēkā no 11. līdz 21.oktobrim, tika ierobežoti vairāki ar izklaides pasākumiem saistīti pakalpojumi – atrakcijas, batutu parki, akvaparki, azartspēles.

Tādējādi arī pašlaik, izejot no stingrajiem ierobežojumiem, noteikts, ka ir jāturpina mazināt kontaktu skaits. Visi ar izklaidi saistīto pakalpojumu slēgšana būšot tas, kas palīdzētu šo mērķi sasniegt.

Vienlaikus Citskovskis atzīmēja, ka gan izklaides, gan tirdzniecības jomās regulējumu varētu arī mainīt, ja epidemioloģiskās situācijas uzlabojums būtu pietiekams.

Kā ziņots, Ministru kabinets iepriekš apstiprināja detalizētu regulējumu “dzīvei pēc lokdauna”, kas paredz lielāku brīvību pakalpojumu saņemšanā cilvēkiem ar Covid-19 sertifikātiem, komandantstundas atcelšanu, kā arī izglītības nodrošināšanu klātienē.

https://e.infogr.am/prasibas-no-15novembra-lidz-arkartejas-situacijas-beigam-1h7j4dvok1wk94n?src=embed

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.