Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirknim jauna priekšniece – Valda Gibala – Lesiņa

Šodien, 8. martā, ar Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas Valsts Policijas pavēli par Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirkņa priekšnieci iecelta majore Valda Gibala – Lesiņa, “Alūksniešiem.lv” vēsta Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valda Gibala- Lesiņa savas dienesta gaitas Valsts policijā uzsāka 2000. gadā pēc Latvijas Policijas akadēmijas absolvēšanas un sāka strādāt Balvu policijas iecirknī dažādos amatos – gan kā kārtībniece un Kriminālpolicijas operatīvi tehniskās grupas jaunākā inspektore, gan arī kā Balvu rajona policijas pārvaldes priekšnieka palīgs. 2009. gadā Valda Gibala – Lesiņa sāka strādāt Gulbenes rajona policijas pārvaldes Kriminālpolicijas biroja 2.nodaļā kā inspektore, mirkli vēlāk jau kā vecākā inspektore. Savukārt kopš 2012. gada Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore. Laika gaitā, pilnveidojot zināšanas, viņa ieguva profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnē.

V. Gibalas – Lesiņas dienests Valsts policijā ir novērtēts ar dažādiem apbalvojumiem, gan ar “Jubilejas Goda zīme “Valsts policijai 100″”, gan Iekšlietu ministrijas apbalvojums “Kārtējā speciālā dienesta pakāpe – pirms termiņa”, Iekšlietu ministrijas apbalvojums „Goda raksts”, Valsts policijas apbalvojums “Pateicība”u.c.

Pildot dienesta pienākumus, V. Gibala – Lesiņa pierādījusi sevi kā profesionālu, disciplinētu un zinošu darbinieci, kura nemitīgi tiecas uz izaugsmi un profesionālo iemaņu pilnveidošanu, necenšas apstāties pie jau sasniegtā. Viņa ir stingra un taisnīga, ar godīgu un vienlīdzīgu attieksmi pret visiem padotajiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne vēl veiksmi un izturību, neapstāties pie sasniegtā, vienmēr izvirzot jaunus mērķus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.