Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija atgādina – automašīna nav seifs!

Valsts policija aicina iedzīvotājus nezaudēt modrību un neatstāt savu transportlīdzekli viegli pieejamu garnadžiem. Nereti automašīnu īpašnieki savā transportlīdzeklī redzamā vietā atstāj savas personiskās mantas, kas garnadzim kalpo kā stimuls, izsitot auto stiklu vai kādā citā veidā bojājot, tajā iekļūt. Biežāk zagto lietu sarakstā ir mobilie telefoni, cita elektrotehnika, apģērbs, saulesbrilles, atslēgas, tāpat arī pārtikas produkti, mūzikas instrumenti, smaržas u.c. Nereti šādos gadījumos sasistais automašīnas stikls rada lielākus zaudējumus nekā nozagtie priekšmeti, tādēļ, lai nekārdinātu garnadzi, ir svarīgi neko redzamā vietā automašīnas salonā neatstāt.
Lai pasargātu savu transportlīdzekli no garnadžiem, policija aicina automašīnu īpašniekus ievērot dažus būtiskus padomus:
💡 Novieto transportlīdzekli drošā vietā;
💡 Vienmēr aizslēdz;
💡 Aprīko transportlīdzekli ar signalizāciju;
💡 Neatstāj vērtīgas mantas transportlīdzeklī – Ja zaglis automašīnas salonā redzēs vērtīgas lietas, piemēram, somu, maku, telefonu, tad viņam būs vēl lielāks kārdinājums to apzagt, tāpēc vienmēr, pirms atstāj savu automašīnu, pārliecinies, ka tās salonā neatstāj vērtīgas mantas.
💡 Neesi vienaldzīgs! Ja redzi, ka pie kāda transportlīdzekļa, stāvlaukumā vai kādā nomaļā vietā, rosās svešas personas, kuras acīmredzami nav transportlīdzekļa īpašnieki, un šo personu nodomi rada pamatotas bažas par zādzības mēģinājumu, nekavējoties ziņo policijai pa tālruni 110. Ja iespējams – informē arī transportlīdzekļa īpašnieku par svešu personu aktivitāti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.