Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vai “Vējiņā” vajag tualeti?

Foto: pixabay.com

Alūksnē peldvietā “Vējiņš” nepieciešams izvietot tualeti un jādomā par jaunas tehnikas iegādi, tie bija divi jautājumi, ko Alūksnes novada pašvaldības Tautsaimniecības komitejas sēdē apsprieda deputāti, apstiprinot pašvaldības aģentūras “Spodras” šī gada darba plānu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautājumu par publiskajām tualetēm peldvietās uzdeva deputāts Modris Lazdekalns. “Spodras” direktors Jānis Pūpols skaidroja, ka publiskās tualetes jau ir “Melnumā” un Pilssalā, bet “Vējiņā” nav. M. Lazdekalns rosināja arī “Vējiņā” izvietot pārvietojamo tualeti. Šobrīd gan tāda plāna nav, norādīja J. Pūpols un pieļāva iespēju, ka, īstenojot pludmales labiekārtošanas projektu, tualeti tur novietos. Šobrīd gan nav zināms, vai projektu apstiprinās. “Ja prasīs, varam uzlikt, bet tas nav paredzēts budžetā,” teica J. Pūpols.

Vismaz pagaidu risinājumi

Deputāts Druvis Mucenieks izteica priekšlikumu vismaz vasaras sezonā “Vējiņā” izvietot bio tualeti, jo turpat ir bērnu rotaļu laukums, tādēļ tualete ir ļoti nepieciešama. “Ja nav iespējams iegādāties, varbūt var iznomāt. Ja nav naudas, piešķiram no neparedzētiem līdzekļiem,” teica D. Mucenieks. Līdz šim “Spodrai” nav bijusi informācija par tualetes nepieciešamību šai vietā. “Tualešu jautājums pilsētā vispār ir bēdīgs. Ja iepriekš tas netika risināts, tad tuvojoties sezonas sākumam to darīsim, ja būs nepieciešamība,” piebilda D. Tomsons.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vajag jaunu tehniku

“Šī ziema parāda, cik spēcīgi esam ar tehnisko nodrošinājumu. Vai ir domāts par tehnikas parka atjaunošanu?” interesējās deputāts Arturs Dukulis. “Vecais traktors ir astoņus gadus nokalpojis un šobrīd ir vājā tehniskajā stāvoklī, kas rada bažas, vai šo sezonu izturēs. Tādēļ ir doma iegādāties jaunu par “Spodras” budžeta līdzekļiem. Par pārējām tehnikas vienībām vēl tiek lemts,” atbildēja J. Pūpols.

Komitejas vadītājs un domes priekšsēdētāja vietnieks Druvis Tomsons papildināja, ka sliktā stāvoklī ir ne tikai traktors, bet arī mašīna ar manipulatoru un busiņš. “Jautājums jāskata kompleksi, iespējams, vienlaikus ar transporta iegādi skolēnu pārvadāšanai. Esam uzsākuši sarunas ar auto tirgotājiem, lai, veicot iepirkumu, būtu labāks cenas piedāvājums. Par “Spodras” tehniku ir domāts un zinām, ka tā ir bēdīgā stāvoklī. Risināsim šo jautājumu,” atzina D. Tomsons.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.