Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzņēmējus aicina uz tikšanos par plānoto Rūpniecības 1A laukuma izsoli

Foto: Publicitātes

Alūksnes novada pašvaldība plāno organizēt Rūpniecības ielā 1A izbūvētā laukuma izsoli, tādēļ uzņēmēji, kurus interesē iespēja iznomāt laukumu, aicināti uz tikšanos 12. novembrī pulksten 14.00, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka informē, ka tikšanās notiks pašvaldības administratīvās ēkas zālē Dārza ielā 11, Alūksnē, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Uzņēmējiem būs iespēja tikties ar pašvaldības pārstāvjiem un iegūt papildu informāciju par plānoto izsoli un nosacījumiem topošajam nomniekam.

Iznomājamā teritorija ir cietā seguma – betona bruģakmens laukums 8321 m2 platībā, kas aprīkots ar lietus ūdens aizvadīšanas sistēmu un apgaismojumu, divām iebrauktuvēm ar automātisko barjeru un ražošanai nepieciešamām inženierkomunikācijām: elektroapgāde, centrālās siltumapgādes pieslēguma vieta, centrālais ūdens un kanalizācijas pievads. Šo laukumu būs iespējams iznomāt nomnieka komercdarbībai.

Cietā seguma laukums izbūvēts Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītā projekta “Uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstība Alūksnes pilsētā” 3. kārtas ietvaros novada ekonomiskās aktivitātes sekmēšanai, sakārtojot degradētu teritoriju pilsētas rūpnieciskās apbūves zonā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.