Reklāma

Uzlabotas Malienas bibliotēkas telpas

Foto: Unsplash/ attēlam ilustratīva nozīme

Laikā, kad visā pasaulē likās viss ir apstājies, kultūras iestādes tika slēgtas, apmeklētājus klātienē nevarēja uzņemt, Malienas bibliotēkā darbs ritēja uz priekšu. Lai izmantotu laiku lietderīgi un pēc atvēršanas apmeklētājiem būtu patīkami apmeklēt bibliotēku, visās telpās tika veikts kosmētiskais remonts, nomainīts apgaismojums, iegādāti jauni grāmatu plaukti.

Domājot par jauniešu ērtībām, bērnu istabā iegādāti pufi, kur var ērti atpūsties, palasīt grāmatu un pavadīt brīvo laiku. “Gaidīsim ikvienu apmeklētāju bibliotēkā! Bibliotēkā ir plašs grāmatu, preses izdevumu klāsts un ikviens var atrast kaut ko atbilstošu savām vajadzībām.
Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ līdz bibliotēkai netiek un ir vēlme lasīt, aicinu izmantot pakalpojumu – Grāmatu piegāde mājās, zvanot pa tālruni 25660081, vai rakstot uz e-pastu: [email protected] Ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un latviski tulkoto autoru darbus e-grāmatas formātā, mobilajā ierīcē vai datorā, izmantojot “3td e-Grāmatu bibliotēku”. Lai kļūtu par “3td e-Grāmatu bibliotēkas” lasītāju, ir jābūt bibliotēkas lasītājam ar bibliotēkas e-kataloga autorizācijas datiem (lietotājvārds un parole) jāveic reģistrācija vietnē www.3td.lv. Ja šādu autorizācijas datu nav, tad sazinies ar savu bibliotēku, rakstot e-pastā vai piezvanot uz bibliotēku,” vēsta Daina Baltā, Malienas bibliotēkas vadītāja – kultūras darba organizatore.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.