Reklāma

Trapenē aicina uz pārgājiena spēli “Brienam papardēs”

No 17. līdz 30. jūnijam ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties pārgājiena spēlē “Brienam papardēs”, izstaigājot Trapeni un iepazīstot nozīmīgas vietas Trapenes pagastā. Pārgājiena spēles sākums pie Trapenes kultūras nama.

“Pārgājiena maršrutu iespējams iziet, spēlējot spēli “Brienam papardēs” aplikācijā “Actionbound”. Lai izmantotu spēli aplikācijā “Actionbound”, būs nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Maršruts ļaus iepazīt Trapenes apkārtni. Lai tas būtu vēl interesantāks, ir sagatavoti nelieli uzdevumi, kurus veikt pa ceļam: sekosiet norādēm, redzēsiet aprakstus un, nonākot īstajā vietā, saņemsiet jautājumu, kuru varēsiet izpildīt viedierīcē. Maršrutā ir 13 kontrolpunkti, uz jautājumiem, atbildot pareizi, saņemsiet bonusa punktus,” skaidro Trapenes novadpētniecības centra vadītāja Svetlana Spalviņa.

Spēlē var piedalīties gan individuāli, gan kopā ar ģimeni. Dodoties pārgājienā S. Spalviņa aicina uzņemt fotogrāfijas, dalīties ar tām sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #brienampapardēs, kā arī iesūtīt uzņemtās fotogrāfijas uz e-pastu [email protected] Fotogrāfijas apkopos, lai izveidotu kopīgu foto galeriju. Dalība spēlē ir bez maksas. Spēles noslēgsies pie Trapenes novadpētniecības centra, kopējais pastaigas garums – apmēram deviņi kilometri.

Trapenē pārgājiena spēle notiks pirmo reizi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.