Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Sudrabs” uzņem ciemiņus no Rīgas

Vakar Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība “Sudrabs” uzņēma ciemiņus no Rīgas, no Zemgales priekšpilsētas pensionāru biedrības, kas ekskursijā apmeklēja Alūksni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seniori tikās biedrības mājvietā Brūža ielā 1, kur par biedrības darbu viņiem pastāstīja biedrības valdes priekšsēdētāja Gita Tortuze. Rīgas seniori uzzināja par “Sudraba” aktivitātēm, pieredzi, kas gūta, rakstot dažādus projektus, lai piesaistītu finansējumu, un īpašu sajūsmu izpelnījās “Sudraba” rokdarbnieču darbi. Par to, kā tie top, stāstīja rokdarbu pulciņa vadītāja Skaidrīte Svara, un dažus no rokdarbnieču adījumiem Rīgas ciemiņi bija gatavi tūlīt arī iegādāties.

Kā pastāstīja Zemgales priekšpilsētas pensionāru biedrības valdes locekle Eleonora Bokmeldere, biedrība darbojas 21 gadu un apvieno ap 60 senioru. Savu telpu tai nav, bet biedrības biedri pulcējas klubiņā “Saulespuķe”, kam mājvieta ir baptistu baznīcā, jo viens no biedrības biedriem savulaik bijis baptistu draudzē. Biedrības biedri tiekas reizi mēnesī, atzīmē vārda un dzimšanas dienas.

Rīgas seniori bija pārsteigti par daudzveidīgajām aktivitātēm Alūksnes pilsētas pensionāru biedrībā “Sudrabs” un tās biedru darbīgumu. “Mums būs daudz, ko pārdomāt,” ar šādu atziņu rīdzinieki atvadījās no alūksniešiem. Kopīgās sarunās radās doma par tikšanos ar alūksniešiem Rīgā, “Sudraba” rokdarbnieču izstādi un arī ansambļa “Sudraba notis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīdzinieki priecājās arī par skaisto Alūksni, izbraucienu pa Alūksnes ezeru ar plostu “Kaija”, slavēja alūksniešu viesmīlību un pilsētas sakoptību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.