Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sudrabs” tiekas ar Madonas senioriem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pagājušajā nedēļā Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība“Sudrabs” uzņēma ciemiņus no biedrības “Madonas senioru klubiņš “Pie kamīna””.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnieši kopā ar ciemiņiem no Madonas ukraiņu kafejnīcā “Citra” nobaudīja boršču, apskatīja Alūksnes evaņģēliski luterisko baznīcu, apmeklēja Starptautiskajai senioru dienai veltīto Mārtiņa Kantera koncertu Alūksnes Kultūras centrā. Pēc koncerta sarunas turpinājās biedrības mājvietā Alūksnes novada sabiedrības centrā.

“Paldies par iespēju apmeklēt koncertu Alūksnes Kultūras centrā! Alūksnē izjutām patiesu cieņu pret senioriem. Bija jauki redzēt Alūksnes novada seniorus nākam uz koncertu ar smaidu sejā. Ikviens seniors, būtu pelnījis šādu koncertu kaut reizi gadā,” saka Rita Dzene no biedrības “Madonas senioru klubiņš “Pie kamīna””.

Viņa atzīst, ka tikšanās ar Alūksnes pilsētas pensionāru biedrības “Sudrabs” pārstāvjiem bijusi ļoti vērtīga, jo gūta pieredze, ko madonieši vēlētos pārņemt arī savā darbā un to arī darīs, piemēram, aicinot uz informatīvajām dienām pašvaldības nodaļu, iestāžu vadītājus, lai uzzinātu, kas tiek darīts senioru labā un par aktualitātēm pilsētā. Nākamā gada plānos viņi pēc alūksniešu piemēra iekļaus arī koncertu senioriem. “Esam divas dažādas biedrības un situācija ir atšķirīga gan telpu ziņā, gan arī darbības virzienos. Mēs daudz ceļojam, dodamies ekskursijās. Mūs pārsteidza, cik rosīgi darbojas “Sudraba” rokdarbnieces, adot pūriņus novada jaundzimušajiem. Priecājāmies par viņu darinātajām šallēm, lakatiem, cimdiem, zeķēm. Tas bija cilvēcīgi mīļš darbīgu cilvēku saiets,” tikšanos Alūksnē raksturo R. Dzene.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāj, ka biedrība “Madonas senioru klubiņš “Pie kamīna”” nākampavasar svinēs trīs gadu jubileju, bet senioru klubiņš Madonā darbojas jau 30 gadus.

Foto: Laima Tiltiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.