Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Strādās arī nākamos piecus gadus

Jaunais likums “Par pašvaldībām” nosaka, ka pašvaldības izpilddirektors ir pašvaldības domes vēlēts amats ar terminētu laiku. Tādēļ Alūksnes novada pašvaldības dome 25. maija domes sēdē, ņemot vērā Inga Berkuļa rakstisku piekrišanu, nolēma turpināt darba tiesiskās attiecības ar pašvaldības izpilddirektoru I. Berkuli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

25. maija domes sēdē domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers norādīja, ka izpilddirektors I. Berkulis līdz šim sevi pierādījis kā apzinīgu un godprātīgu darbinieku, kā vienu no labākajiem mūsu valsts pašvaldību izpilddirektoriem, tādēļ aicināja deputātus atbalstīt viņa iecelšanu šajā amatā arī turpmāk. Līdzīgi kā ar politiskām personām, deputāti izdarīja atzīmes vēlēšanu zīmēs, balsojot “par” vai kandidatūru izsvītrojot, kas nozīmē “pret”.

Domes sēdē nepiedalījās deputāts Laimonis Sīpols, deputāts Verners Kalējs I. Berkuļa kandidatūru bija svītrojis, bet pārējie 13 deputāti balsojumā bija par I. Berkuļa iecelšanu izpilddirektora amatā no šī gada 30. jūnija uz pieciem gadiem. “Inga Berkuļa kandidatūru svītroju vispārējai jautrībai, lai Ingum nākamos piecus gadus būtu stimuls “iet” uz vēl pieciem gadiem,” savu nostāju balsojumā pamatoja V. Kalējs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.