Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Sprīdītī” – ģimeņu sporta diena

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” 12. maijā, sākot no pulksten 16.30, aicina Alūksnes novada ģimenes ar bērniem uz kopīgu darbošanos un sportošanu Ģimeņu sporta un atpūtas dienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sprīdīša” vadītājas vietniece izglītības jomā Anta Apine stāsta, ka šogad darbošanās aktivitāšu centros būs saistīta ar Ekoskolas gada tēmu “Transports” – atraktīvi un aktīvi izzinās videi draudzīgus pārvietošanās veidus un iespējas aktivitātēm dabā. Astoņos aktivitāšu centros ģimenēm būs jāveic dažādi uzdevumi – “Iesildies, pirms doties dabā!”, “Pele brauc ar auto”, “Ātrākais soļotājs”, “Esi drošs uz ceļa!”, “Staigā kājām – mācies dabā!”, “Kas brauc, kas peld, kas lido?”, “Buro, buro laiviņa!”, “Laimīgu ceļu!”. Kas slēpjas aiz interesantajiem nosaukumiem, saglabājot intrigu, šobrīd atklāts netiek. Vēl pirms uzdevumu veikšanas muzikālu sveicienu sniegs “Sprīdīša” bērni – Alūksnes bērnu un jauniešu centra bērnu pulciņš “Puķuzirņi”.

A. Apine stāsta, ka sešus uzdevumus sagatavojušas un vadīs pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” skolotājas, bet jau otro gadu uzdevumus gatavo un arī vada Alūksnes novada muzeja un Alūksnes novada bibliotēkas darbinieki. “Katru gadu uzdevumi ir citi, tādēļ interesanti būs visiem, arī ģimenēm, kuras sporta dienā piedalījušās iepriekš. Aktivitātes paredzētas pirmsskolas vecuma bērniem, lai darbotos kopā ar saviem vecākiem, brāļiem un māsām. Cik ģimeņu būs, prognozēt ir ļoti grūti. Liela nozīme ir laika apstākļiem,” stāsta A. Apine un norāda, ka neatkarīgi no laika apstākļiem, sporta un atpūtas diena notiks. Ja arī līs lietus, aktivitātes notiks telpās. Ģimenēm dalība pasākumā iepriekš nav jāpiesaka. Pasākums ikvienam ir bez maksas.

Ģimeņu sporta un atpūtas dienu “Sprīdītis” tradicionāli organizē jau vairākus gadus, bet septīto gadu –
sadarbībā ar biedrību “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” Eiropas Sociālā fonda projekta “Dzīvo vesels Alūksnes novadā” ietvaros, ko īsteno Alūksnes novada pašvaldība.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.