Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sporta centra kaimiņi jau gadu dzīvo kā Venēcijā

Tagad lietus mitējies, bet topošā Izglītības un sporta centra kaimiņiem dārzi vēl lāmās. Pēc lielajām lietavām, kas pārsteidza sestdien, redakcijā vērsās alūksnietis Rafiks Džaļilovs, kurš dzīvo uz Helēnas ielas līdzās topošajam Izglītības un sporta centram, sūdzoties par applūdušo apkārtni un to, ka uz signāliem par kritisko situāciju neviens Alūksnes novada pašvaldībā uzreiz neatbildējis. Viņam pašam viss kārtībā, taču iedzīvotājs iestājas par kaimiņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skaidrojot situāciju, izrādījās, ka dārzi applūduši arī citos īpašumos starp Helēnas un Jāņkalna ielu, pie tam, šādās “Venēcijas” sajūtās alūksnieši dzīvojot jau kopš centra būvniecības uzsākšanas.

“Mēs dzīvojam kā applūdušajā Venēcijā nu jau visu vasaru un arī pirms tam,” redakcijai saka Helēnas ielas 34 iedzīvotāja Rita Bušenko, kura ilgu laiku bijusi pacietīga, taču sirds sāpot par izpostītajiem dārziem. Gada garumā viņa savā dārzā varot ieiet vien ar gumijas zābakiem, pie tam, bažījās, vai turpmākā teritorijas izbūve nenesīs jaunus nepatīkamus pārsteigumus.

Attēlos – Ritas kundzes atsūtītās fotogrāfijas, kurās fiksēts viņas applūdušais dārzs vasaras garumā, kaimiņu īpašums Helēnas ielā 38A, kur pēc sestdienas lietavām peldējusi siltumnīca un suņu būda, kā arī R. Džaļilova atsūtītā fotogrāfija, kur vērienīgos plūdus rāda no putna lidojuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ko stāsta iedzīvotāji, ko atbild pašvaldība un komentē projektētājs – lasiet 12. augusta laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”

Foto: no privātajiem albumiem

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.