Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novadā veidos karti ar atpūtas vietām pie pašvaldības ūdenstilpnēm

Foto ilustratīvs

Smiltenes novada pašvaldības ūdenstilpju pārvaldības noteikumi paredz pašvaldības mājaslapā izveidot karti ar atpūtas vietām pie pašvaldības ūdenstilpnēm un to aprīkojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldības dome 30.novembra sēdē apstiprināja iekšējos noteikumus “Smiltenes novada pašvaldības valdījumā un apsaimniekošanā esošo ūdenstilpju pārvaldības noteikumi”.

Noteikumi nosaka, ka Smiltenes novada pašvaldības pārvaldībā esošo ūdenstilpju pārvaldīšanu novada pagastos un Apes pilsētā nodrošina attiecīgā pagasta/apvienības pārvalde, Smiltenes pilsētā – pašvaldības Saimnieciskās darbības nodaļa.

Ūdenstilpju apsaimniekošana veicama saskaņā ar ūdenstilpju apsaimniekošanas plāniem, tām ūdenstilpnēm, kurām šādu plānu nav tie izstrādājami atbilstoši finanšu pieejamībai un tam, kāds saturs noteikts šajos noteikumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noteikumi arī nosaka pašvaldības rīcību, lai nodrošinātu iedzīvotājiem piekļuvi šīm ūdenstilpnēm, kur šādas piekļuves nav. Pašvaldība norāda, ka šādas vietas ir salīdzinoši daudz un jāuzsāk mērķtiecīgs darbs pie šī jautājuma risināšanas.

Tāpat ar noteikumiem tiek noteikta kārtība, kādā pašvaldība piešķir nomas tiesības pašpatēriņa zvejai, kā arī komerciāliem mērķiem.

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka no 2023.gada iesniegumi par rūpniecisko zveju pašpatēriņa zvejai, jāiesniedz savlaicīgi – līdz kalendārā gada 31.martam. Attiecīgi lēmumi par nomas līgumu slēgšanu tiks pieņemti pēc 31.marta un, ja iesniegumu būs vairāk nekā pieejamie limiti konkrētajās ūdenstilpnēs, zvejas tiesības tiks piešķirtas uz nomas tiesību izsoles pamata.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iznomāšana apsaimniekošanai un komerciāliem mērķiem notiks tikai izsoles veidā.

Vienlaikus balstoties uz šiem noteikumiem pašvaldības mājaslapā tiks veidota karte ar pieejamām pašvaldības atpūtas vietām pie pašvaldības ūdenstilpnēm un to aprīkojumu, kā arī visām šīm pašvaldības atpūtas vietām tiks veidota vienota vizuālā informācija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.