Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novadā bez maksas nodrošinās maskas trūcīgām un maznodrošinātām personām

Foto: pixabay.com

Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas maskas, būs atļauts lietot tikai medicīniskās maskas vai respiratorus bez vārsta. No 2022. gada  25.janvāra, atrodoties darba vietā, veikalā, sabiedriskā transportā vai citā publiskā vietā, personām būs jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta ar drošības pakāpi FFP2 – FFP3 vai KN95.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldības  sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Aija Kramiņa informē , ka Smiltenes novada Sociālais dienests ir saņēmis vienreizlietojāmās maskas, ko paredzēts izdalīt bez maksas trūcīgām un maznodrošinātām personām, kuras nonākušas krīzes situācijā. Maskas netiks izsniegtas personām, kas jaunākas par 12 gadiem, jo bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem  arī turpmāk varēs lietot nemedicīnisku (auduma) masku.  Katrai personai tiks izsniegta viena kaste (50 gb) medicīniskās ķirurģiskās maskas. Maskas Smiltenē izsniegs biedrība “ Latvijas Sarkanais Krusts” Dārza ielā 3, bet pagastos Smiltenes novada sociālā dienesta darbinieki.

Nonākot dažādās ar Covid-19 izplatību saistītās krīzes situācijās, lai atrastu vislabāko risinājumu, aicina zvanīt uz tālruni 26362282 vai rakstīt uz e-pastu: soc.dienests@smiltenesnovads.lv

Ārkārtas situācijās, aicina zvanīt Smiltenes novada pašvaldības policijai uz tālruni 28659933 vai 110.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.