Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“SEB banka” Alūksnes finanšu centrā darbu organizēs citādāk

Šoruden “SEB banka” veiks izmaiņas Alūksnes finanšu konsultācijas centra darbībā. No 15. oktobra banka Alūksnes novada pašvaldībai uzteikusi telpu nomu ēkā Brūža ielā 1.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“SEB bankas” uzņēmuma attīstības komunikācijas vadītāja Kristīne Šonmane norāda – ņemot vērā, ka drīzumā beigsies īres līgums, banka izvērtē, vai var atrast citas, iespējams, mazākas telpas. “Tas galvenokārt saistīts ar pēdējos gados sarūkošo klientu, kuri fiziski apmeklē filiāles klātienē, skaitu. Ja salīdzinām ar 2017. gadu, tad divu gadu laikā filiāļu tīklā klientu apmeklējums ir sarucis par 15 procentiem, bet Alūksnē – pat par 26 procentiem. Pašlaik fokusējamies uz Alūksnes vairākuma iedzīvotāju vajadzībām. Mūsu pieredze liecina, ka vienā pilsētā labs risinājums varētu būt, piemēram, mobilā filiāle, kas klientiem sniedz visus ikdienas finanšu pakalpojumus tāpat kā bankas filiālē, izņemot skaidras naudas darījumus, bet otrā – pašapkalpošanās vieta vai tikšanās pēc iepriekšēja pieraksta. Pašlaik aktīvi meklējam piemērotāko veidu Alūksnei,” saka K. Šonmane.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis apstiprina, ka pašvaldībā no “SEB bankas” saņemta vēstule ar atteikumu telpu nomai. Brūža ielas 1 ēka, kur bankas filiāle atrodas, pieder pašvaldībai. Pašlaik šajā ēkā izvietota arī pašvaldības aģentūra “Spodra”.

“Vēstulē norādīts, ka pēc šā gada 15. oktobra banka ar pašvaldību telpu nomas līgumu vairs nepagarinās. Līdz šim bankas pārstāvis gan atzinis, ka banka no Alūksnes neaizies – tāda mērķa neesot, bet pašreizējie 240 kvadrātmetri bankai esot pārāk liela telpu platība,” saka A. Dukulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk lasi 17.jūlija laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.