Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Satiksmes organizācijas izmaiņas pie topošā Izglītības un sporta centra


Būs satiksmes organizācijas izmaiņas Jāņkalna ielā pie topošā Izglītības un sporta centra. Atskats: Iepriekšminētajā posmā 8. septembrī, Alūksnes novadā viesojās satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Ministra vizītes programma bija darbdienas garumā.

Turpinoties Izglītības un sporta centra būvniecībai Jāņkalna ielā 17A, Alūksnē, ir nepieciešams veidot piebraucamo ceļu objektam no Jāņkalna ielas puses un līdz ar to gaidāmas izmaiņas satiksmes organizācijā, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piebraucamais ceļš būvdarbu teritorijai no Jāņkalna ielas puses nepieciešams, lai varētu piegādāt būvdarbu gaitā nepieciešamos materiālus, kurus nav iespējams pievest no Helēnas ielas puses.

E. Aploka informē, ka izmaiņas skars gan gājējus, gan autovadītājus. Pie gājēju pārejas Jāņkalna un Smilšu ielas krustojumā gājēju kustība tiks novirzīta pa ietvi gar Jāņkalniņu līdz ģimnāzijas ēkai, lejup pa galvenajām kāpnēm vai izbrauktuvi no skolas pagalma uz Glika ielas un tālāk uz gājēju pāreju, kas atrodas Jāņkalna un Glika ielas krustojuma tuvumā. Tātad, pa ietvi, kas atrodas Jāņkalna ielas malā blakus būvniecības objektam pārvietoties gājējiem nebūs iespējams.

Tāpat satiksmes ierobežojumi būs arī autotransportam – šajā ielas posmā nepieciešamības gadījumā tiks slēgta viena josla. Atkarībā no satiksmes intensitātes un būvdarbu gaitas transporta plūsmas regulēšanai varētu tikt izvietots luksofors posma abās pusēs. Izmaiņas satiksmes organizācijā būs spēkā līdz pat nākamā gada septembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.