Reklāma

Saņem godalgotu novērtējumu ģimnāziju reitingā

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija lepojas ar Draudzīgā aicinājuma (DA) fonda skolu reitingā 2020 iegūto godpilno 3. vietu pilsētu ģimnāziju grupā un saņemto apbalvojumu.

“Sakarā ar “Covid–19” izplatību saistītajiem ierobežojumiem DA fonda skolu reitinga 2020. gada rezultāti paziņoti 8. septembrī Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē Rīgā. Godalgotajā trešajā vietā kopvērtējumā balvā starp desmit valsts ģimnāzijām, kuras apbalvotas, esam godalgotajā 3. vietā aiz Cēsu un Siguldas Valsts ģimnāzijām. Es domāju, ka tas ir ļoti labs rādītājs. Šis ir pirmais augstākais apbalvojums mūsu ģimnāzijai. Iepriekšējos gados esam ierindojušies zemākās pozīcijās,” stāsta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktore Daina Dubre – Dobre.

D. Dubrei – Dobrei apbalvojumu pasniedza Rīgas Stradiņa universitātes profesore Tatjana Koķe. “Mīļš paldies Alūksnei par talantīgiem jauniem cilvēkiem, kurus jūs dodat mūsu universitātei” – tā skanējusi viņas pateicība.
“Apbalvojumā uzsvērts – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas vadībai par teicamu darbu organizāciju, – bet vadība teicami nevar noorganizēt darbu, ja pretī nav labs skolotājs. Domāju, ka visi skolotāji, kuri ir strādājuši un gatavojušies obligātajiem centralizētajiem eksāmeniem, ir ieguldījuši pamatīgu darbu. Tāpēc vislielākais paldies mūsu pašu pedagogiem. Milzīgs paldies mācību pārzinei Idai Zelčai, kura galvenokārt organizē mācību procesu. Pateicība arī metodiķei Tatjanai Sarmai un audzināšanas darba vietniecei Lolitai Vanagai. Izmantošu iespēju pateikties arī visiem klašu audzinātājiem, kuri 2020. mācību gadā bija kopā ar skolēniem, kā arī 2020. gada absolventiem. Tas ir viņu sasniegums! Šādi apbalvojumi ir gan jauniešu, gan pedagogu lielisks motivators. Jāteic, ka es patiešām lepojos ar savu komandu,” uzsver direktore.

Skaidrojot reitinga veidošanās procesu, direktore uzsver, ka katru vietu var izšķirt pat 0,01 procents. Savukārt “Ata Kronvalda skolu reitingā darbā ar talantīgiem bērniem 2021” – Ernsta Glika Valsts ģimnāzija ierindojas 12. vietā. “Tas arī ir labs rezultāts un kopīgi labi padarīts darbs. Mēs esam priecīgi un gandarīti, īpaši priecājas pedagogi. Šajā mācību gadā no sirds novēlu visiem noturēties,” priecājoties par katru negatīvo “Covid-19” testu, saka direktore.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.