Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sāksies Alūksnes novada teritorijas plānojuma grozījumu publiskā apspriešana

Foto: pixabay.com

No 9. augusta līdz 8. septembrim notiks Alūksnes novada teritorijas plānojuma 2015.-2027. gadam grozījumu 1. redakcijas publiskā apspriešana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties dokumenta apspriešanā, minētajā laika periodā iesniedzot savus priekšlikumus par teritorijas plānojuma grozījumu 1. redakcijā ietvertajiem jautājumiem.

Priekšlikumus aicinām iesniegt:

  • rakstiski Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 11, Alūksnē, 1. stāvā. Pieņemšanas laiks no plkst. 8.00 līdz 17.30 pirmdienās, no plkst. 8.00 līdz 17.00 no pirmdienas līdz ceturtdienai, no 8.00 līdz 16.30 piektdienās;
  • elektroniski, nosūtot uz e-pastu dome@aluksne.lv.

Iesniedzot priekšlikumus, fiziskajām personām jānorāda savs vārds, uzvārds, adrese un kontakttālrunis, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese un kontakttālrunis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar izstrādāto dokumentu izdrukas formātā var iepazīties Alūksnes novada pašvaldībā, Dārza ielā 11, 1. stāvā. Elektroniskā formātā tas pieejams pašvaldības interneta vietnē www.aluksne.lv sadaļā Sabiedrība/Sabiedrības līdzdalība/Aktuālās apspriešanas un geolatvija.lv.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 18. augustā plkst. 18.00, norises vieta – Pilssalas estrāde, Alūksnē. Sanāksmes apmeklētājus lūdzam reģistrēties līdz 13. augustam, aizpildot pieteikuma veidlapu Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā vai elektroniski saitē https://ej.uz/publisko_apspriesanu, vai zvanot pa tālruni 26606818.

Saskaņā ar 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, lai nodrošinātu personu veselības stāvokļa uzraudzību un apzinātu kontaktpersonas, publiskās apspriešanas sanāksmē būs fiksētas, personalizētas sēdvietas. Ierodoties uz sanāksmi, būs jāuzrāda derīgs COVID-19 sertifikāts, kas apliecina pilnu vakcināciju vai izslimošanu, vai negatīvs tests, kas nav vecāks par 48 stundām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kontaktpersona: Alūksnes novada Plānošanas un attīstības nodaļas teritorijas plānotāja Madara ZIŅĢE-BUMBURE, e-pasts: madara.bumbure@aluksne.lv, tālrunis 26606818.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.