Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sāks darbu jaunā iestāde – Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde

Iveta Vārtukapteine

No 1. janvāra saskaņā ar Alūksnes novada domes lēmumu darbu sāks Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde, kas izveidota kā jauna iestāde, reorganizējot  divas pašvaldības iestādes – Veclaicenes pagasta pārvaldi un Ziemera pagasta pārvaldi un apvienojot tās vienā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauno iestādi vadīs veclaiceniešiem un ziemeriešiem jau pazīstamā Iveta Vārtukapteine, kura līdz šim vadīja Ziemera pagasta pārvaldi un vairākus mēnešus šī gada nogalē bija arī Veclaicenes pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja, bet no 2010. gada līdz 2019. gadam viņa vadīja arī Veclaicenes un Jaunlaicenes pagastu pārvaldes.

“No 1. janvāra Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde strādās ierastajā režīmā un iedzīvotājiem līdz šim pieejamie pakalpojumi abos pagastos tiks nodrošināti. Aicinu iedzīvotājus uz tikpat veiksmīgu sadarbību, kā tā bijusi iepriekš,” uzsver pagastu apvienības pārvaldes vadītāja I. Vārtukapteine.

Pārvaldes vadītāja Veclaicenes pagastā strādās un iedzīvotājus pieņems katru otrdienu un trešdienu no plkst.8.30 līdz 16.30. Ziemera pagastā pārvaldes vadītāja strādās un iedzīvotājus pieņems pirmdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 8.30 līdz 16.30. Nepieciešamības gadījumā ar pārvaldes vadītāju var sazināties pa tālruni 29379590, e-pastu: iveta.vartukapteine@aluksne.lvvai jauno pagastu apvienības pārvaldes e-pastu: vzpap@aluksne.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt pārvaldes vadītājas prombūtnes laikā Veclaicenes pagastā  apmeklētājus pieņems Veclaicenes bibliotēkas vadītāja Maija Bleiferte, bet  Ziemera pagastā – Māriņkalna bibliotēkas vadītāja Rudīte Jaunzema.

Pagastu apvienības pārvaldes juridiskā adrese būs Ziemera pagastā, bet pakalpojumu sniegšanas vietas – abos pārvaldes teritorijā esošajos pagastos. Tāpat kā līdz šim Veclaicenes un Ziemera pagastos strādās arī šādas pārvaldes struktūrvienības: Māriņkalna bibliotēka, Veclaicenes bibliotēka, Veclaicenes tautas nams, Māriņkalna tautas nams.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.