Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sākot ar šo sestdienu SOLO talkas maisi būs pieejami Rimi veikalos, tostarp Alūksnē

Jau 16. reizi pēc kārtas, šogad, 22. aprīlī, visi kopīgi dosimies talkā, lai padarītu mūsu Latviju tīrāku un skaistāku. Kā ierasts, notiks kolektīvas talkas, taču arī individuālajiem talkotājiem būs iespēja doties dabā ar savu SOLO talkas maisu. To, sākot ar šo sestdienu, 15.aprīli, varēsiet saņemt lielākajos Rimi veikalos visa Latvijā, veicot pirkumu par jebkuru summu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai tiem, kuriem labāk patīk talkot vienatnē vai ģimenes lokā, būtu ērtāk iesaistīties kopīgajā darbā, no 15. līdz 22. aprīlim (ieskaitot) būs iespēja saņemt savu SOLO talkas maisu Rimiveikalos. Jums tikai jāveic neliels pirkums par jebkuru summu unbūsiet nodrošinājušies talkai. Viens iepirkuma čeks ir līdzvērtīgs vienam maisam. SOLO talkas maisu skaits gan ir ierobežots, tādēļ tos varēs saņemt Rimi hipermārketos, kā arī novados vai pilsētās, kurās ir tikai viens Rimi veikals, piemēram, Alūksne.

Protams, Lielās Talkas dienā visa Latvijas teritorijā notiks arī publiskās talkas. Šobrīd jau pieteiktas 415 talkas vietas. No tām 353 ir atkritumu savākšanas un 164 labiekārtošanas talkas. Aktīvākie talku pieteikšanā šobrīd ir Rīgas un Pierīgas iedzīvotāji, tāpat liela aktivitāte vērojama arī Liepājas un Preiļu pusēs.

Plānojot SOLO talku, jāņem vērā, ka tā ir jāveic publiskā, nevis privātā teritorijā. Plānojot savu SOLO talku, to nav nepieciešams saskaņot ar novada talkas koordinatoru, taču vēlams savu talkas vietu atzīmēt talkas mājaslapas sadaļā SOLO talkas karte’23. Jau tagad tajā atzīmētas aptuveni 40 SOLO talkas. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Talkas dienā pēc sakopšanas darbu veikšanas SOLO talkas maiss ar savāktajiem atkritumiem jānogādā kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajām talkas atkritumu savākšanas vietām (vai apvienotajām atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talkas vietām), kuras atzīmētas Lielās Talkas kartē! Atgādinām, ka maisu savākšana netiek veikta vietās, kur pieteikta SOLO talka vai tikai labiekārtošanas talka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.