Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rosina stāvvietu pārcelt tuvāk ieejai

Jau vairākus mēnešus sabiedrībā nerimst diskusijas par ceļa zīmi invalīdu stāvvietas apzīmēšanai Alūksnē, Vidus ielā pie primārās veselības aprūpes centra jeb poliklīnikas. Par to laikrakstā esam jau rakstījuši vairākkārt. Redakcijā vērsās alūksnietis Igors Kols, rosinot stāvvietu invalīdiem pārcelt citur – tuvāk ieejai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš novērojis, ka daudz piemērotāka vieta invalīdu stāvvietai būtu pie pašām ieejas durvīm, kur jau šobrīd bieži vien novieto poliklīnikas transportu. “Esošajā vietā stāvvieta nav veidota, domājot un rūpējoties par invalīdiem. Novietot automašīnu ielas malā ir viens, bet pēc tam vēl jātiek līdz ieejas durvīm, kas nemaz nav ērti. Protams, labi vien, ka izvietoja ielas malā, nevis pavisam ēkas otrā pusē,” teic I. Kols. Ar jautājumu par invalīdu stāvvietu viņš vērsies pie novada vadības. Saņēmis interesantu atbildi. “Iedzīvotāji esot lūguši stāvvietu izveidot un esot priecīgi, ka tāda ir. Vai situāciju varētu uzlabot, domāts nav,” atstāsta I. Kols.

Viņaprāt, pirms iedzīvotājiem nozīmīgu lēmumu pieņemšanas, vajadzētu diskutēt ar sabiedrību. “Šajā gadījumā dome ar cilvēkiem runājusi nav. Arī aptaujas nav veiktas. Sanāk – viens izdomāja, ka liksim tur zīmi, un tā arī nolika. Bez pamatojuma. Diemžēl tā pie mums notiek – cilvēku domas netiek ņemtas vērā. Invalīdiem tiešām būtu labāk auto novietot pie ieejas,” secina I. Kols. Viņam pašam gadījies vest cilvēku ar pārvietošanās grūtībām uz poliklīniku. “Izlaidu pie pašām ieejas durvīm, auto novietoju ielas malā. Invalīds tā darīt nevar, mašīna pati neaizbrauks,” teic I. Kols. Tā kā iedzīvotāju domas nav uzklausītas, viņš rosina veikt aptauju, uzdodot jautājumu – vai jāmaina stāvvietas atrašanās vieta tuvāk ieejai?

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.