Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Reģistrācijas pakalpojumi no 1.novembra CSDD Alūksnē tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta

Foto: wuling.id

Lai nodrošinātu klientu ātru un ērtu apkalpošanu un taupītu klientu laiku, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) no šā gada 1.novembra Alūksnes Klientu apkalpošanas centrā ieviesīs jaunu klientu apkalpošanas kārtību – transportlīdzekļu reģistrācijas pakalpojumi klientiem tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā kārtība paredz, ka klienti varēs izvēlēties sev piemērotāko un vēlamāko laiku, kad apmeklēt Alūksnes Klientu apkalpošanas centru un veikt nepieciešamās ar transportlīdzekļa reģistrāciju saistītās darbības. Tāpat tas palīdzēs izvairīties no neregulētas klientu plūsmas un klients varēs rēķināties, ka pakalpojums tiks sniegts noteiktā laikā un kvalitātē.

Transportlīdzekļu reģistrācijas pakalpojumiem ir iespējams pieteikties:

  1. elektroniski e-pakalpojuma vidē – e-CSDD.lv;
  2. zvanot uz klientu apkalpošanas informatīvo tālruni – 67025777.

Jaunā kārtība attiecas tikai uz transportlīdzekļu reģistrācijas pakalpojumiem Alūksnē, savukārt transportlīdzekļu tehniskās apskates pakalpojuma sniegšana Alūksnē arī turpmāk noritēs pēc iepriekšējās kārtības – piesakoties elektroniski e-CSDD.lv vai rindas kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klientu apkalpošana pēc iepriekšēja pieraksta attiecas vienīgi uz Alūksnes Klientu apkalpošanas centra sniegtajiem reģistrācijas pakalpojumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.