Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Policija nodrošinās atsevišķu ierobežojumu kontroles pasākumus

Valsts policija (VP) atgādina, ka šobrīd ieceļojot Latvijā ikvienam ir obligāti jāaizpilda elektroniskais apliecinājums tīmekļvietnē covdipass.lv. Savukārt, ja esi ieceļoji no valstīm, kas atrodas SPKC sarakstā, ir ne tikai jāaizpilda apliecinājums, bet arī uzreiz jādodas pašizolācijā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gluži tāpat kā līdz šim, arī ārkārtējās situācijas laikā Valsts policija, lai nodrošinātu Covid-19 infekcijas ierobežošanai noteikto ierobežojumu un aizliegumu ievērošanu, ir gatava turpināt to uzraudzību un kontroli.

Ņemot vērā šī brīža situāciju, policija plāno veikt atsevišķus ierobežojumu kontroles pasākumus, kā arī, saņemot informāciju, reaģēs uz iespējamiem likumpārkāpumiem. Katrs gadījums tiks vērtēts individuāli.

Gadījumos, ja tiek konstatēti noteikto drošības prasību pārkāpumi, policija aicina ziņot zvanot pa tālruni 110.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijā jau līdz šim spēkā bija vairāki ierobežojumi, kuru kontrole uzticēta policijai, piemēram, pienākums sabiedriskā vietā lietot maskas.

Par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu likums paredz piemērot naudas sodu fiziskajai personai no 10 līdz 2000 eiro, bet bet juridiskajai personai – no 140 līdz 5000 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.