Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piektdien strādās Ukrainas atbalsta centrs Smiltenē

Foto: pixabay.com

Piektdien, 1.aprīlī, Smiltenē, Dārza ielā 11 turpinās darbu atbalsta info centrs, kur Ukrainas pilsoņiem ir iespējams uzzināt informāciju par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Informējam, ka pašvaldība jau ir izveidojusi pieņemšanas grafiku pie speciālistiem tiem Ukrainas pilsoņiem, kas iepriekš ir reģistrējušies pašvaldībā, ja Jūsu mājsaimniecībā ir izmitināts kāds tuvinieks no Ukrainas, aicinām ierasties atbalsta centrā laika posmā no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00,” aicina Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Linda Beitika .

Atvērtajā info centrā pašvaldība nodrošina bēgļu reģistrāciju, speciālisti sniedz atbalstu vīzu un uzturēšanās atļauju dokumentācijas sakārtošanai. Dienas laikā ir iespēja tikties ar Sociālā dienesta pārstāvjiem, kas sniedz konsultācijas par pašvaldības sociālo palīdzību un pabalstiem.

Tāpat, kā iepriekšējās atbalsta centra darbības dienās, Ukrainas pilsoņiem tiek dota iespēja piereģistrēties sev vēlamā grafikā Nodarbinātības Valsts aģentūras pakalpojumiem, kā arī speciālists skaidro pirmos nepieciešamos soļus, lai varētu uzsākt darba gaitas Smiltenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būs arī iespēja saņemt konsultāciju, par bērnu izglītības iespējām, kā arī pieejama informācija par plānotajiem ģimeņu atbalsta pasākumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.