Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Patlaban vairumā PMLP nodaļu pakalpojumus var saņemt raiti un bez ilgas gaidīšanas

Foto: pmlp.gov.lv

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) veiktie pakalpojuma pieejamības uzlabojumi ir ļāvuši mazināt rindas uz pakalpojumu saņemšanu, un patlaban vairumā pārvaldes nodaļu pakalpojumus var saņems raiti un bez ilgas gaidīšanas, aģentūru LETA informēja PMLP.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārvalde turpina pilnveidot klientu apkalpošanas servisu un ir ieviesusi iespēju ātri, ērti un vienkārši pieteikties pakalpojuma saņemšanai rindā attālināti, izmantojot “Qticket” mobilo lietotni.

Šis risinājums ļauj pārvaldes klientiem attālināti pieteikt kārtas numuru rindā, izmantojot viedtālrunī lejupielādētu mobilo lietotni “Qticket”, tādējādi jau iepriekš uzzinot, kāds varētu būt aptuvenais gaidīšanas laiks, un provizorisko laiku, kad pienāks klienta kārta saņemt pakalpojumu. Jauninājums ļauj tiešsaistē sekot līdzi rindai katrā konkrētajā nodaļā – pakalpojumu varēs pieteikt, piemēram, vēl esot mājās vai tuvojoties Pārvaldes nodaļai.

Tādējādi ir iespēja taupīt laiku un konkrētajā dienā pieteikties pases un personas apliecības jeb eID kartes noformēšanai un saņemšanai attālināti un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd iestāties rindā attālināti, izmantojot mobilo lietotni “Qticket”, iespējams visās 25 Pārvaldes nodaļās, kuras ieklautas “Qticket” sistēmā – Rīgas 1. nodaļā, Rīgas 2.nodaļā, Rīgas 3.nodaļā, Aizkraukles nodaļā, Alūksnes nodaļā, Bauskas nodaļā, Cēsu nodaļā, Daugavpils nodaļā, Dobeles nodaļā, Jēkabpils nodaļā, Jelgavas nodaļā, Jūrmalas nodaļā, Kuldīgas nodaļā, Liepājas nodaļā, Limbažu nodaļā, Ludzas nodaļā, Madonas nodaļā, Ogres nodaļā, Rēzeknes nodaļā, Saldus nodaļā, Talsu nodaļā, Tukuma nodaļā, Valmieras nodaļā un Ventspils nodaļā.

Pārvalde aicina klientus neatlikt dokumentu noformēšanu uz nākamo pavasari, lai neveidotos ļoti lielas rindas pēc personu apliecinošajiem dokumentiem, un nākt

noformēt dokumentus savlaicīgi – jau tagad. Arī tie klienti, kuriem pases vai eID kartes derīguma termiņš beigsies tikai nākamā gada pavasarī, vasarā vai rudenī, ir aicināti jaunus dokumentus noformēt jau tagad.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat pārvalde atgādina, ka klienti ir tiesīgi noformēt jaunus dokumentus arī vairākus mēnešus pirms vecā dokumentam termiņa beigām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.