Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldības policijā – jauns darbinieks

Alūksnes novada pašvaldības policijā kopš 2. janvāra strādā jauns darbinieks – inspektors Aleksandrs Fins. Vakancei bija pieteikušies vairāki pretendenti, bet vērtēšanas komisija par piemērotāko atzina A. Fina kandidatūru. Viņš šo amatu savieno ar amatu Valsts policijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons laikrakstam stāsta, ka vakance izsludināta, jo viens no inspektoriem, mainot dzīvesvietu, pārtraucis darba attiecības. “Pieteicās pieci pretendenti. Lielākā daļa no viņiem šim darbam pretendēja jau iepriekš, visi bija jau zināmi. A. Fins pretendēja pirmo reizi. Izvērtējot visus, viņu spējas un pieredzi, komisija izvēlējās A. Finu. Darbu pašvaldības policijā viņš savieno ar amatu Valsts policijā, darbiniekam ir noteikts summētais darba laiks. A. Fins ir ar zināšanām, iepriekšēju pieredzi, kompetents, zina, kas un kā jādara,” stāsta A. Tomsons. Viņš neslēpj, ka piesaistīt policijai jaunus darbiniekus, kuriem būtu šim darbam piemērotas zināšanas un prasmes, ir grūti. Lielākoties pretendentu izglītība nav atbilstoša inspektora prasībām. Lai arī viens darbinieks veiksmīgi atrasts, pavisam drīz pašvaldības policijā izsludinās konkursu vēl vienai vakancei uz laiku.

Sākoties jaunajam gadam, pašvaldības policijā darbs norit bez izmaiņām. “Kā ierasts, dežurējam pasākumos, uzraugām kārtību, uzklausām iedzīvotāju sūdzības, kas gan ne vienmēr ir pamatotas un raksturojamas kā sadzīviskas nesaprašanās,” stāsta A. Tomsons. Pēdējā laikā medijos izskanējušās ziņas par konfliktiem, kautiņiem citās valsts pilsētās vakara stundās. A. Tomsons norāda, ka pašvaldības policijas resursi nav tik lieli, lai organizētu nakts dežūras un uzraudzītu kārtību pilsētā diennakts tumšajā laikā. “Sadarbojamies ar Valsts policiju un, ja ir nepieciešams, sniedzam informāciju,” teic priekšnieks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.