Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība aicina izteikt viedokli par lokālplānojumu

Lokālplānojuma teritorijai Pils ielā 3, Alūksnē, izstrādes priekšlikums paredz funkcionālā zonējuma maiņu šajā nekustamajā īpašumā no savrupmāju apbūves uz publiskas apbūves teritoriju. Lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana notiek no 13. augusta līdz 17. septembrim. Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 9. septembrī pulksten 18.00 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas zālē 1. stāvā Dārza ielā 11, Alūksnē. Pašvaldība ļoti aicina iedzīvotājus būt sociāli atbildīgiem un aktīvi izteikt savas domas un viedokli. “Alūksniešiem.lv” ziņo Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada 30. jūnijā Alūksnes novada dome pieņēma lēmumu “Par lokālplānojuma, kas groza Alūksnes novada teritorijas plānojumu 2015. – 2027. gadam, nekustamajam īpašumam Pils iela 3, Alūksnē, Alūksnes novadā, pirmās redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.

Ar lokālplānojuma pirmo redakciju un citiem ar to saistītajiem dokumentiem aicinām iepazīties pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”, kā arī valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv. Savukārt ar izdrukātajiemlokālplānojuma redakcijas materiāliem izdrukas veidā var iepazīties Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 11, Alūksnē, tā darba laikā.

Rakstiskus iesniegumus un priekšlikumus var iesniegt personīgi vai pa pastu līdz 17. septembrim Alūksnes novada pašvaldībā Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301, kā arī elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi: dome@aluksne.lv. Fiziskām personām jānorāda vārds, uzvārds, adrese, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.