Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pārcelsies uz Annas kultūras namu

Lai optimizētu pagasta pārvaldes darbu Annā, Alūksnes novada pašvaldība nolēmusi pārvaldes struktūrvienību pārcelt uz telpām Annas kultūras namā. Lai ieceri realizētu, Annas kultūras namā nepieciešams veikt ēkas energoefektivitātes paaugstināšanu. Šim nolūkam izstrādāts projekts, kas finansiāli atbalstīts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Līdz šim Annas pagasta pārvalde mitinājās darba telpām pielāgotā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī. Turpmāk, lai optimizētu darbu un visas pašvaldības iestādes atrastos vienkopus, esam ieplānojuši Annas pagasta pārvaldes struktūru pārcelt uz kultūras namu. Šī iemesla dēļ nepieciešams veikt Annas kultūras nama ēkas siltināšanu, jo līdz šim tur novēroti lieli siltuma zudumi. Lai ieceri īstenotu, pašvaldībā izstrādāts projekts, kas finansiāli jau ir atbalstīts. Finansējumu veido Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļi, valsts budžeta dotācijas un Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējums, ” laikrakstam stāsta Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers.

Alūksnes novada pašvaldība 10. jūnijā noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Alūksnes novada pašvaldības ēkā” īstenošanu, kas paredz Annas kultūras nama ēkas siltināšanu, informē Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Annas kultūras nama pārbūves projekts paredz fasādes, cokola, bēniņu grīdas siltināšanu, ārdurvju maiņu un energoefektīva apgaismojuma ierīkošanu visā ēkā, nomainot daļu gaismekļu un visas spuldzes esošajos gaismekļos. “Pašlaik notiek sagatavošanās būvdarbu uzsākšanai, plānotais būvdarbu termiņš ir pieci mēneši. Projekta īstenošanas rezultātā samazināsies primārās enerģijas patēriņš un siltumnīcefekta gāzu apjoms gadā. Līdz ar primārās enerģijas patēriņa samazināšanos, saruks arī pašvaldības izdevumi par energoapgādi,” skaidro E. Aploka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.