Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Par jaunizveidotā Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāju ievēl Sergeju Maksimovu


Balvu novada domes deputāti/ Publicitātes foto

1.jūlijā notika pirmā jaunizveidotā Balvu novada domes sēde, uz kuru tika aicināti jaunievēlētie deputāti. Sēdi vadīja Apvienotā Balvu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Ivars Logins, kurš sveica 15 jaunievēlētos domes deputātus (alfabēta secībā) – Līnu Barovsku, Aldi Bukšu, Rutu Cibuli, Mariju Duļbinsku, Sandru Kapteini, Sandru Kindzuli, Sergeju Maksimovu, Aiju Mežali, Andri Mežalu, Svetlanu Pavlovsku, Aigaru Pušpuru, Egonu Salmani, Imantu Slišānu, Jāni Trupovnieku un Jāni Vancānu, informē Balvu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Iluta Mežule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Mežule informē, ka darba kārtībā bija jautājums par Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja ievēlēšanu. Tika izvirzīts viens kandidāts un balsojumā ar 15 balsīm “PAR” par Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Sergejs Maksimovs (līdzšinējais Viļakas novada pašvaldības domes priekšsēdētajs). Uzrunājot klātesošos, jaunievēlētais domes priekšsēdētājs teica: “Paldies vēlreiz par atbalstu un uzticību, uzticēšanos vadīt, un es darīšu visu, lai attaisnotu jūsu cerības. Paldies vēlētajiem par lielo uzticību un cerībām, ar kurām mēs kopīgi varētu sākt baltu lappusi Balvu novadam, iesākot šo jauno ceļu.” Savā uzrunā priekšsēdētājs uzvēra, ka svarīgi ir sākt no mazumiņa un attieksmes un ka šodien pats, aicinot arī ikvienu klātesošo, padomāt sevī un atzīties mīlestībā Balvu novadam un iedzīvotājiem. “Mīļie, es jūs mīlu! Mīlu iedzīvotājus, mīlu uzņēmējus! Un ar šādu pārliecību strādāt iedzīvotāju un uzņēmēju labā! Jo vislabāk paredzēt nākotni, ir to izveidot! Šodien mēs kopā deputāti, administrācija, visi iedzīvotāji veidosim savu novadu!”

Pēc domes priekšsēdētaja ievēlēšanas, turpinājās domes sēde, kuru vadīja Sergejs Maksimovs un kurā tika izskatīti 7 darba kārtības jautājumi.

Pirmajā Balvu novada domes sēdē tika ievēlēts Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētaja vietnieks, izpilddirektors un izpilddirektora vietnieki, kā arī pieņemti saistošie noteikumi Nr.1/2021 “Balvu novada pašvaldības nolikums”, ievēlētas Balvu novada domes pastāvīgās komitejas un lemts par Balvu novada pašvaldības amatpersonu paraksta tiesībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieci tika virzīta viena persona un balsojumā ar 13 balsīm “PAR”, 1 balsi “PRET” un vienu balsojuma zīmi atzīstot par nederīgu par Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieci tika ievēlēta Sandra Kapteine, kura līdz šīm vadīja Rugāju novada domi.

Par Balvu novada pašvaldības izpilddirektoru arī tika virzīta viena persona Daina Tutiņa (līdzšinējā Rugāju novada pašvaldības izpilddirektore), kuru vienbalsīgi ievēlēja par Balvu novada pašvaldības izpilddirektori.

Tika lemts par divu izpilddirektora vietnieku ievēlēšanu un vienbalsīgi tika ievēlēts izpilddirektora vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne (līdzšinējā Viļakas novada pašvaldības izpilddirektore) un izpilddirektora vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jānis Bubnovs (līdzšinējais Baltinavas novada pašvaldības izpilddirektors).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.