Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pamet izpilddirektores amatu

23. septembra domes sēdē Alūksnes novada pašvaldības dome atbalstīja Janīnas Čugunovas iesniegumu par darba attiecību pārtraukšanu Alūksnes novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lēmums pieņemts, jo pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova nevar veikt darba pienākumus veselības stāvokļa dēļ. Savā uzrunā J. Čugunova norādīja: “Šis nav vienā naktī pieņemts lēmums. Mans lēmums ir pārdomāts, un es būšu priecīga noslēgt slimības lapu, līdzko tas būs iespējams,” skaidro J. Čugunova, atzīstot, ka arī domes sēdes laikā pacieš stipras galvassāpes, kas apliecina, ka ar savu veselības situāciju jārēķinās. “Paldies jums par šiem kopā nostrādātajiem 12 gadiem! Lai jums visiem veicas turpmākajā darbā!” sacīja J. Čugunova.
Jau informējām, ka pašlaik izpilddirektora pienākumu izpildītājs ir Alūksnes novada pašvaldības Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs Ingus Berkulis. Dz. Adlers skaidro – zinot to, ka Janīna Čugunova neatgriezīsies darbā pēc darbnespējas lapas izbeigšanas, turpmāk ir divi varianti. “Es varu šim amatam virzīt kādu kandidātu no pašvaldības administrācijas uz domes sēdēm deputātiem balsošanai. Vai arī, ja nav neviena kandidāta, ko virzīt no domes administrācijas sastāva, tad, iespējams, šim amatam būs jārīko konkurss. Par to mēs vēl runāsim ar deputātiem un kopā pieņemsim lēmumu. Godīgi sakot, mani apmierina Ingus Berkuļa darbs, viņš sevi ir pierādījis arī iepriekšējos gados. Viņam veicas labi, tā kā es personīgi nesaskatu, ka mums būtu jāmeklē jauns kandidāts,” uzsver Dz. Adlers.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.