Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Liepnas pagasta svētki ar jaunu estrādi

Sestdien Liepnas pagastā svinēs pagasta svētkus, kas šogad būs īpaši. Ne vien tādēļ, ka svētki tiek organizēti pēc ilgstoša klusuma kultūras jomā vīrusa dēļ un tie ir ļoti gaidīti, bet arī tādēļ, ka pagasta svētkos amatiermākslas kolektīvi pirmo reizi uzstāsies atjaunotajā estrādē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepnas tautas nama vadītāja Lienīte Trivole stāsta, ka svētku diena iesāksies ar rīta aktivitātēm divās vietās. Aktīvās atpūtas vietā “Cālenītis” jau no pulksten 10.00 ikviens varēs iesaistīties sporta aktivitātēs, kas būs piemērotas visa vecuma cilvēkiem, savukārt pie tautas nama paralēli norisināsies tirdziņš, kur varēs iegādāties dažādus izstrādājumus, ne vien amatnieku darinājumus, bet arī tirgos rūpnieciski ražotas preces. Arī paša tautas nama durvis svētkos būs atvērtas, lai ikviens varētu apskatīt Liepnas tautas nama rokdarbu pulciņa darbu izstādi “Šoreiz citādāk”. “Pēc pandēmijas tautas nams vēra durvis, aicinot uz izstādi. Atklāšanas pasākumu nerīkojām, taču aicinām ikvienu arī pagasta svētku laikā šo izstādi apmeklēt,” rosina L.Trivole.

Pulksten 18.00 pirmo reizi renovētajā brīvdabas estrādē “Saidupīte” ar uzvedumu “Kas jāzina meitiņām” uzstāsies vietējie amatiermākslas kolektīvi – sieviešu vokālais ansamblis “Noskaņa” (vadītāja Lilita Spirka), dramatiskais teātris “Troksnis” (režisore Inese Toka), dāmu deju kopa “Veldze” (vadītāja Ludmila Uglovska) un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kaimiņi” (vadītāja L. Uglovska). No pulksten 20.00 līdz 24.00, kā to paredz šobrīd valstī noteikti ierobežojumi, būs svētku balle kopā ar Skuju ģimenes kapellu “Aizezeres muzikanti” no Kokneses. “Cilvēki ir noilgojušies pēc svētkiem. Vīrusa ierobežojumu laikā pietrūka komunikācijas un kopā būšanas. Ne velti saka, ka latvieši ir dziedātāju un dejotāju tauta. Cilvēki grib tikties un komunicēt,” teic L. Trivole.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.