Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Organizē nomas tiesību izsoles “Biznesa stacijas” telpām

Foto: www.pixabay.com

Alūksnes novada pašvaldība ir izsludinājusi nekustamā īpašuma telpu grupu nomas tiesību izsoles īpašumā “Biznesa stacija”, kas šobrīd tiek būvēts Tālavas ielā 5, Alūksnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldības pārstāve Evita Aploka informē, ka kopumā izsludinātas sešas izsoles uz 16 telpām. Nomniekam nomas objektā ieinteresēto komersantu pašu nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos jānodrošina nefinanšu investīcijas ne mazāk kā 880 000 tūkstoši EUR un jārada 6 jaunas darba vietas.

Ar izsoļu noteikumiem un informāciju par pieteikšanos interesentus lūgums iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.aluksne.lv sadaļā Pašvaldība/Izsoles/Izsludinātās izsoles. Izsolēm var pieteikties līdz 29. augusta pulksten 16.00.

“Biznesa stacija” ir ražošanas ēka, kas tiek būvēta Alūksnes novada pašvaldības īstenotā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā “Uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstība Alūksnes novadā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pašvaldības aicinājuma 21. jūlijā Alūksnes uzņēmējdarbības atbalsta centrā notika pašvaldības pārstāvju tikšanās ar ieinteresētajiem uzņēmējiem par telpu nomas iespējām topošajā ražošanas ēkā “Biznesa stacija”.

Darbus objektā veic SIA “Velve-AE”, būvuzraugs SIA “BBPV”, projektētājs un autoruzraugs SIA “ARHITEKTA L. ŠMITA DARBNĪCA”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Plānošanas un attīstības nodaļas projektu vadītāja Sanita Adlere.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.