Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nosaka sabiedriskās kārtības regulējumu Smiltenes novadā

Foto: pixabay.com

Stājies spēkā jauns sabiedriskās kārtības regulējums Smiltenes novadā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā skaidro pašvaldība, jauni saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību Smiltenes novadā bija nepieciešami, jo pēc administratīvi teritoriālās reformas Smiltenes novadam ir pievienots Apes un Raunas novads.

Izvērtējot Smiltenes novadu veidojošo bijušo pašvaldību pieņemtos saistošos noteikumus par sabiedrisko kārtību attiecīgajā novadu veidojošajā bijušās pašvaldības teritorijā, ir izstrādāta jauna saistošo noteikumu projekta redakcija, lai nodrošinātu vienotu kārtību par sabiedriskās kārtību visā jaunizveidotajā Smiltenes novadā.

Noteikumi paredz, ka Smiltenes novadā aizliegts izmantot uguņošanas ierīces un skatuves pirotehniskos izstrādājumus laikā no plkst.22 līdz 6, izņemot normatīvajos aktos noteiktās svētku, atceres un atzīmējamās dienās līdz plkst.1.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības īpašumā vai tās valdījumā esošos publiskās vietās aizliegts nakšņot, gulēt vai mitināties apstādījumos, parkos, uz atpūtas soliņiem, tajā skaitā uzstādīt telts vai tai līdzīgas konstrukcijas.

Tāpat ir aizliegts kurināt ugunskurus, grilēt vai rīkot pikniku parkos, zaļajā zonā un citās publiskās vietās, kur tas nav atļauts.

Aktīvās atpūtas vietās, kas paredzētas fiziskām aktivitātēm brīvā dabā, tai skaitā bērnu rotaļu laukumi, brīvdabas trenažieru teritorijas, sporta laukumi un skeitparku teritorijas, aizliegts ienest stikla taru, ievest dzīvniekus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šo prasību neievērošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz 500 eiro, bet juridiskajai personai – līdz 1500 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.