Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nesekmīgi beigušies iepirkumi par katastrofu pārvaldības centru būvniecību vairākās pilsētās, tostarp Alūksnē

Nesekmīgi ir beigušies iepirkumi par katastrofu pārvaldības centru būvniecību vairākās pilsētās, teikts Iekšlietu ministrijas sagatavotajā ziņojumā, ar kuru šodien iepazinās valdība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katastrofu pārvaldības centri sevī ietver Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vienības, kas papildinātas ar citām iekšlietu struktūrām. Par katastrofu pārvaldības centra būvniecību Daugavpilī bija saņemti trīs piedāvājumi. Tiesības slēgt iepirkuma līgumu ir piešķirtas SIA “Borg” ar piedāvāto līgumcenu 5,4 miljoni eiro, kas bijis ievērojami zemāk nekā prognozēts.

Iepirkuma komisijas lēmums šajā iepirkuma daļā ir atcelts, un Nodrošinājuma valsts aģentūrai jānodrošina šajā iepirkuma daļā iesniegto piedāvājumu atkārtota izvērtēšana. Gadījumā, ja Iepirkuma komisija pieņems lēmumu par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu šajā iepirkuma daļā noraidītajam pretendentam, plānotā līgumcena samazināsies par 951 102 eiro.

Jauna katastrofu pārvaldības centra būvniecības nodrošināšanai Madonā tika prognozēts nepieciešamais finansējums 5,1 miljona eiro apmērā. Iepirkumā tika saņemti četri piedāvājumi. Tiesības slēgt iepirkuma līgumu piešķirtas “RERE meistari 1” ar piedāvāto līgumcenu 4,22 miljoni eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepirkuma komisijas lēmums šajā iepirkuma daļā ir atcelts, un Nodrošinājuma valsts aģentūrai jānodrošina šajā iepirkuma daļā iesniegto piedāvājumu atkārtota izvērtēšana. Gadījumā, ja Iepirkuma komisija pieņems lēmumu par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu noraidītajam pretendentam, plānotā līgumcena samazināsies par 84 898 eiro.

Jauna centra būvniecības nodrošināšanai Alūksnē bija saņemts viens piedāvājums ar plānoto līgumcenu 8,7 miljoni eiro. Minētais piedāvājums ir noraidīts kā nolikuma prasībām neatbilstošs un iepirkums izbeigts bez rezultāta.

Jauna centra būvniecībai Līvānos bija saņemti četri piedāvājumi. Tiesības slēgt iepirkuma līgumu ir piešķirtas “RERE meistari 1” ar piedāvāto līgumcenu 3,92 miljoni eiro, kas bijusi zemāka nekā prognozēts. Tomēr Iepirkuma komisijas lēmums ir atcelts, un Nodrošinājuma valsts aģentūrai jānodrošina iesniegto piedāvājumu atkārtota izvērtēšana, kas varo valsts izmaksas samazināt par 91 418 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauna katastrofu pārvaldības centra būvniecības nodrošināšanai Talsos tika prognozēts nepieciešamais finansējums 10,84 miljonu eiro apmērā. Attiecīgajā iepirkumā saņemts viens piedāvājums tieši par plānoto līgumcenu. Minētais piedāvājums noraidīts kā nolikuma prasībām neatbilstošs un iepirkums izbeigts bez rezultāta.

Jauna centra būvniecības nodrošināšanai Tukumā prognozēts nepieciešamais finansējums 13,63 miljonu eiro apmērā. Šajā iepirkumā saņemts viens piedāvājums ar plānoto līgumcenu 11,6 miljoni eiro. Minētais piedāvājums noraidīts kā nolikuma prasībām neatbilstošs un iepirkums izbeigts bez rezultāta.

Valdība otrdien atbalstīja Iekšlietu ministrijas priekšlikumu par līgumu slēgšanas tiesību piešķiršanu centru būvniecībai Liepājā, Daugavpilī, Madonā, Līvānos, Salacgrīvā, Viļānos un Alsungā.

Valdība uzdeva Iekšlietu ministrijai mēneša laikā pēc atkārtotiem iepirkumiem tur, kur tie beigušies bez rezultāta, veikt izvērtējumu par būvniecības nodrošināšanu un to iespējamajiem finanšu resursu avotiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.