Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nākamnedēļ – publiskā apspriešana

Vīzija

Alūksnes novada pašvaldība ir izsludinājusi lokālplānojuma nekustamajiem īpašumiem Peldu ielā 5A, Ošu ielā 3, Ošu ielā 5, Ošu ielā 3A un Ošu ielā 3B, Alūksnē, 1. redakcijas publisko apspriešanu, kas ilgst līdz 8. novembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lokālplānojuma izstrāde saistīta ar pašvaldības mērķi minēto īpašumu teritoriju paredzēt dzīvojamās apbūves un ar to saistīto publisko funkciju attīstībai, tostarp senioru ciemata izveidei, kompleksas infrastruktūras (ielu, centralizētās inženiertehniskās apgādes tīklu) un publiskās ārtelpas izveidei.

Publiskā apspriešana klātienē notiks 20. oktobrī pulksten 17.30 Alūksnes novada pašvaldības administrācijas ēkas zālē. Attālināti – video konferences formātā “Zoom” platformā, 2. novembrī pulksten 17.00. Publiskajā apspriešanā īpaši aicināti piedalīties lokālplānojuma teritorijas pierobežnieki. Rakstiskus priekšlikumus un ierosinājumus pieņems līdz 8. novembrim.

Atgādinām, ka Alūksnes novada pašvaldība apsver senioru ciemata izveides iespēju Ošu ielas apkārtnē, teritorijā starp slimnīcu un esošo sociālās aprūpes centru “Alūksne”, pašvaldībai piederošajos nepabūvētajos zemes gabalos Ošu ielā 5, 3a, 3b. Lai to varētu darīt, nepieciešams mainīt plānojumu. Publiskās infrastruktūras attīstības iespējas izplānotas plašākā apkārtnē, ietverot potenciālā seniora ciemata teritoriju, kā arī blakus esošos privātīpašumus Ošu iela 3 un Peldu ielā 5a.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lasi arī:

Plāno vietu senioru ciematam

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.