Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Mājas kafejnīcu dienas Smiltenes novadā – 21. un 22.augustā

Foto: pixabay.com

No 21. līdz 22. augustam norisināsies pasākums Mājas kafejnīcu dienas Smiltenes novadā! Šajās dienās saimniecību pagalmi, dārzi un sētas pārtaps par improvizētām kafejnīcām, lai viesiem piedāvātu nobaudīt vietējo ēdienu un gūt lielisku garšas pieredzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā piedalīsies gan vietējie uzņēmēji, gan novada iedzīvotāji, kuru ikdiena nav saistīta ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar LLTA “Lauku ceļotājs”.

Lai piesaistītu plašāku sabiedrības loku un ģimenes ar bērniem, vairums kafejnīcu saimnieki būs parūpējušies ne tikai par cienastu, bet arī par kultūras un izklaides programmu (radošās darbnīcas, muzikāli priekšnesumi, ekskursijas, mājās ražoto produktu iegāde u.c.)

Pasākuma ietvaros svinēsim jaunā Smiltenes novada paplašināšanu – 21. augustā pie sevis laipni aicinās 11 kafejnīcas Raunas pusē un 3 kafejnīcas Apes pusē. Savukārt, 22. augustā viesus uzņems 9 māju kafejnīcas Smiltenes pusē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai apskatītu Mājas kafejnīcu dienas dalībniekus, to piedāvājumus, cenas, u.c. noderīgu informāciju, spiediet ŠEIT!

Apmeklētāju ievērībai:
• Plānojot maršrutu, pārliecinieties par mājas kafejnīcas darba laiku un piesakiet savu viesošanās laiku pa kafejnīcas norādīto tālruni!
• Ievērojiet visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un esiet atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem!
• “Mājas kafejnīcās” norēķini lielākoties būs veicami tikai skaidrā naudā!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.